Wpis z mikrobloga

@PanFlips: Ojciec ma u nich abonament od X lat i by sobie go przedłużył, płacić i tak płaci, a jednorazowo zapłaci tysiąc, a nie trzy, resztę w koszty prowadzenia działalności. Czy myślisz, że lepiej na rynku go wziąć?
@maschio94: też się zastanawiam właśnie nad kupnem iphona i nijak mi nie kalkuluje się brać go w abo. Nie wiem, jakie Twój ojciec ma abo. Ale w obecnych czasach masz no limity za ok. 50 zł i w takim abo iphone kosztuje już 2,5-3k więc ni #!$%@? się nie opłaca. Oczywiście jest to moje zdanie.
Chyba, że dadzą Ci go za kilka zł więc luzik :D
@PanFlips: @PanFlips: No dokładnie się jeszcze nie orientowałem, bo na ich stronie to nie dowiem się jaką ofertę mogą na ten konkretny numer zaoferować, ale telefon ja potrzebuję i ściągnąłbym sobie sim locka, bo moja czwórka już ledwio zipie. On i tak płaci abonament pewnie nie najniższy, bo dużo dzwoni w pracy, wydaje mi się, że to wygodniejsza oferta w tej sytuacji, niż jednorazowo wydać ponad 2,5 tys, bo taniej
@maschio94: taniej raczej nie dostaniesz.
Weź pogadaj z ojcem ile on płaci bo jak ma jakiś stary abo to teraz też mu wcisną to samo za >100zł i będą mówić, że to najlepsza oferta. Pierwszy lepszy Play w abo za 55zł (rozmowy i sms no limit + internet 10gb, a później zwalnia) tak kształtują się ceny: http://www.play.pl/telefony/Telefony_mnp/?ESId=SMP_SOLO_L20 więc sam widzisz, że lepiej kupić na rynkku. Bo za najsłabszy model płacisz 2500+(24*55zł)=3800.
@PanFlips: Mój rodziciel ma w Orange jakąś ofertę biznesową i oferują numer z abo na 24 miesiące łącznie za 110 zł miesięcznie, w czym jest chyba 29 zł abonamentu i 79 zł za telefon, czyli łącznie wychodzi 2640 zł. Abonament rozmowy i sms bez limitu i 4GB Internetu, chyba nie najgorsza oferta mi się wydaje, co nie? Wtedy ja bym wziął ten numer, więc odchodzą koszty, które normalnie wydaję na doładowania
@PanFlips: Weźmie na działalność nowy nr i sobie go wrzuci w koszty, a ja go będę użytkował, no wychodzi 80 zł miesięczne za telefon przez 24 miechy no i ten abonament 29 zł i chyba tylko ta złotówka na początek