Wpis z mikrobloga

#jessenapoligonie #bron

Modułowy karabin taktyczny (MTR) SX-1

Precyzyjny karabin z pływającą, wymienną lufą, umożliwiającą szybką i łatwą zmianę kalibru.
Dostępne kalibry to .308 Win, .300Win Magnum oraz .338 Lapua Magnum.
Zaprojektowany przez grupę rosyjskich inżynierów, zaangażowanych przez austriackich inwestorów, by w centrum rozwoju broni w Ferlach opracowali nową broń skuteczną na średnich i długich dystansach.

Składana lufa, ruchoma baka i stopka, chwyt pistoletowy AR-15, spust kompatybilny z Remingtonem 700, wygodna dźwignia blokady spustu. Kolektor gazów wylotowych, magazynek kompatybilny z AR10 i SR25. Szyna picatinny osadzona bezpośrednio na lufie, co umożliwia szybką wymianę lufy wraz z dedykowaną do określonego kalibru lunetą.
j.....n - #jessenapoligonie #bron 

Modułowy karabin taktyczny (MTR) SX-1 

Precy...
  • 23
@jesse__pinkman: Oczywiscie, ze tak. Normalnie jest to rejestrowane na 1 promese jezeli kupujesz bron fabrycznie nowa i w zestawie masz np. 9mm/.22 jak bywa cz75. U mnie w klubie tez ktos kupil ar15 i w zestawie bylo .223/.22
@jesse__pinkman: Co WPA to inna historia... moj sasiad ma taki zestaw (ze 2-3 lata temu rejestrowal), w klubie tez maja. Niestety moje WPA (Gdansk) jest conajmniej slynne ze swojej glupoty i dzialania wbrew przepisom, lubia stawiac dodatkowe warunki.
Ostatnio mi chodzil po glowie taki zestaw, zawsze taniej niz 2 sztuki osobno... podpytam po znajomych z pozwoleniem czy cos wiedza na temat.
Ciekawe czy jak ktos rejestruje kniejowke, albo dryling tez taki
kniejowke


@deeper: dobry przykład! tylko tutaj lufy są stałe i nikt nie może tego inaczej zinterpretować jako jedna sztuka. Ech, dlatego właśnie omijam takie zestawy, a szkoda, jechałbym na imprezę z jednym pudłem, zamiast z trzema...
pisanie do WPA to jak rozmowa z debilem


@deeper: wizyta z bronią to czasem jeszcze lepszy ubaw, pani ostatnio trzeba było wytłumaczyć ideę blokady ognia ciągłego. "to pan to może mieć?!" - dosłownie ręce opadają ;)