Wpis z mikrobloga

@robakus07: Tam M3. M4 gryzie glebę, 14 sekund za Giulią. Objechała Murcielago, wykręciła praktycznie taki sam czas jak 430 Scuderia i była tylko sekundę słabsza niż Lexus LFA czy Gallardo.
  • Odpowiedz
@jeloo: W Warszawie już w sumie teraz też. Przez pierwsze kilka tygodni było takie obłożenie, że na jazdy testowe niektórzy 2-3 tygodnie czekali ;)
  • Odpowiedz
@Czipsu: A powiedz mi, bo się zastanawiam. Jak jeździłem tą Giulią, to drążek zmiany biegów na jałowych obrotach strasznie się telepał. Też miałeś tak samo?
  • Odpowiedz
@jeloo: Znajomy też śmigał Giulią, tylko 150 KM. Właśnie go zapytałem - też nie miał takiego problemu. Czyli po prostu egzemplarz, którym jeździłeś miał jakąś wadę ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@pan_jajko Silnik 180 KM nie robi szału, ale jest wystarczający. Auto przyspiesza bardzo sprawnie, ale wiadomo że do zabawy to za mala moc. Czuć lekkość i rozłożenie masy auta, prowadzi się rewelacyjnie, nikt nie może mieć żadnych zastrzeżeń. Skrzynia bardzo precyzyjna, fajnie biegi "klikają", układ kierowniczy bardzo precyzyjny, tak samo jak hamulce. Poza tym materiały w środku dobrej jakości, dobrze spasowane. W tym samochodzie naprawdę nie ma do czego się przyczepić, jest
  • Odpowiedz