Wpis z mikrobloga

6492 plusy w #rozdajo oooo jestem w szokuuuuu
Wszystkie dyski sprzedane, zdecydowałem się nie zwiększać za nie ceny chociaż mogły pójść i po 50 zł więcej za sztukę ale niech będzie, macie.
Uwaga losuje:
Zwycięzca to @elvis_luc jakiś nowy ale mirko random to mirko random. Zgłoś się Mireczku na pw.

A propo #komputery mam pytanie, ktoś ma jakieś sensowne pomysły jak zapakować dyski żeby ich szlag nie trafił w transporcie??

I dla osób które pytały to tak owszem mam pamieci ram 4 gb jak na zdjęciu do sprzedania 20 sztuk, cena do ustalenia na pw.
Dzięki i ciesze się że mogłem rozdać Wam te dyski;)
gomezikpl - 6492 plusy w #rozdajo oooo jestem w szokuuuuu
Wszystkie dyski sprzedane,...

źródło: comment_icOckP0jL7V0WrjdWiZqEJt8mZk7jHj4.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@gomezikpl: kartonik i zawijaj w folię bąbelkową, sam dysk w folii antystatycznej - tak nam przychodzą fabrycznie zapakowane z hurtowni

dysk -> folia antystatyczna -> (opcjonalnie folia bąbelkowa) -> owiń kawałek kartonu -> folia bąbelkowa -> wysyłaj! ;)
  • Odpowiedz
@matrioshq: niestety nie. Dla wszystkich nie prowadze sklepu z czesciami, rozliczylem sie za robota z firma ktora utracila plynnosc finansowa i bralem co dawali z magazynu. Mama aktualnie tylko resztek kosci ddr 3 4gb 1600 do lapkow i kosci do stacjonarek jak na zdjeciu wyzej.
  • Odpowiedz