Wpis z mikrobloga

Zagrałem w tego Evolve i mogę z czystym sumieniem teraz powiedzieć Mireczki, że strasznie napompowany balon. Gra fajna, przyjemna, można ze znajomymi pośmieszkować i się trochę odmóżczyć, ale ilość kontentu, grafika, gameplay... to powiedziałbym, że na poziomie Killing Floor-a 2, który aż tak się nie cenił. Nie dziwota, że przeszli na F2P chciwcy po tych wtopach po premierze i nowinkach z DLC XD jedyny ratunek jaki był dla produkcji. Można śmiało pobierać i pograć jak ktoś lubi odmóżdżacze kooperacyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#steam #gry #pcmasterrace #evolve #opinia #free2play
  • 4
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: boże jak bardzo mi było potrzeba takiego wpisu, gdzie kumple jarają się taką słabą produkcją. Wszedłem do gry, całkowicie nie wiedząc o co chodzi. Dołączyłem do 4 znajomych, a oni się kłócą "kto ma być potworem". No do #!$%@? nędzy ;D myślałem, że po to się zbiera 5 graczy swoich aby grać ze sobą a nie naprzeciw siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wzr1one: Zawsze można 4x coop vs randomowy potwór. No gra ma u mnie takie 6 - 6,5 / 10, bo jest lepsza niż gorsza, ale pieniędzy bym niestety za to nie dał dużych ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku kontent w grze w sumie polega tylko na postaciach, które nie są jakieś wow, mega różnorodne, kombinacji pierdyliarda też nie ma... no taka gra na tydzień, chyba, że
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Zawsze jak miałem zły humor to przypominałem sobie co ludzie mówili o Evolve zanim wyszło (że nowa era fps-ów, przyszłość gejmingu i w ogóle binarny mesjasz) i porównywałem z bieżącą ilością graczy na steamcharts ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A skoro jest darmowe to chętnie wypróbuję, tylko póki co nie mam z kim.
  • Odpowiedz