Wpis z mikrobloga

#tvp #wiadomosci #pis #dobrazmiana
Ja pierdziele, oglądałem dzisiejsze wiadomości, które doszczętnie mnie zniszczyły swoją propagandą.

"Politycy dlatego muszą otrzymywać wyższe wynagrodzenie, aby nie być narażonym na korupcję"

Chyba kogoś doszczętnie #!$%@?ło! Korupcja jest nielegalna! Czy potrzeba jakiejś większej motywacji niż ustanowione prawo i jego granice? Co za idiota łyknie taki argument... Dawać mi chajs większy, żebym przypadkiem nie kradł jak idę do sklepu...

Żałość!
  • 40
  • Odpowiedz
@deixkivi: a najśmieszniej że, PO która rządząc też chciała podnosić, teraz jest ostro przeciw. Niestety biedaczki nic nie wskórają i będą musieli pobierać większe wypłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@agnad: Ogólnie to nie ma co oglądać wydań wiadomości, faktów i innych takich dzienników telewizyjnych. Chyba, że wszystkie na raz i przepuszczać przez filtr antymanipulacyjny. Ale kto ma na to czas i ochotę
  • Odpowiedz
@Wielki_Atraktor: a udało się? Jeśli się udało, to czemu miałbyś pisać "która rządząc też chciała podnosić", zamiast napisać "która jak rządziła to też podnosiła"? PS w radiu mówili, że te wynagrodzenia zamrożone są od 2008 roku, ale jak masz inną wiedzę to szczerze bez ironii pytam.
  • Odpowiedz
Zwróć jeszcze uwagę jak zapowiedzieli wprowadzenie świadczenia dla pierwszych dam.


@deixkivi: omg xD

ABSOLUTNĄ I NIEBUDZĄCĄ ŻADNYCH KONTROWERSJI NOWOŚCIĄ MA BYĆ TEŻ PENSJA JAKĄ BĘDZIE DOSTAWAĆ PIERWSZA DAMA A TAKŻE BYŁE PREZYDENTOWE


Jak to dobrze, że jest taki oficer prowadzący który wyjaśni i uspokoi, że nie budzi to żadnych, podkreślam żadnych kontrowersji :D
  • Odpowiedz
@deixkivi: na wszystkich TVP cały dzień o dniach młodzieży, wywiady z pielgrzymami, jakieś konferencje ile to nie będzie transmisji i do tego na tvp info transmisja z pogrzebu jakiegoś Kardynała. Czy to jest telewizja publiczna czy katolicka ?
  • Odpowiedz