Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś budżetowego dysku SSD w granicach 400pln. Mój laptop zasłużył już chyba na upgrade w tej dziedzinie i zacząłem się rozglądać za tym, co ma rynek do zaoferowania (m.in. HyperX Savage SSD 240GB). Macie coś godnego polecenia w tej kwocie? Zależy mi bardziej na stosunku pojemności do ceny niż super wydajności- średniak w tym segmencie też da radę. Ktoś, coś?

#pcmasterrace #kiciochpyta #pc #ssd
  • 15
@dejmiend: @RoBee: można prosić o skrin z AS SSD tych dysków? Jest jakaś gwarancja na te dyski? bo tez sie nad nim zastnawiam. Boje się, że to może być chińska podróbka...Dysk mial pudełko? Na podstawie czego jest dawana gwarancja?
@dejmiend: na jakiej podstawie gw? nr seryjne mozna zweryfikowac na stronie? w jakim jezyku miales instrukcje? boje sie ze za ta cene moze byc tak jak z chinskimi pendrive ktore po zapelnieniu nadpisuja dane a tych poprzednich nie da sie otworzyc chociaz sa.
@M4rcin: Wszystko masz na stronie samsunga jak wygląda gwarancja. To jest oryginał a nie żadna chinska podróbka. W pudełku masz warranty statement summary w kilkunastu językach. gw jest na podstawie dowodu zakupu lub w razie jego braku czas jest liczony po 3 miesiącach od daty wyprodukowania.