Wpis z mikrobloga

Polecam bardzo serdecznie mały dyskretny zestawik pico + zephyrus v2
Nie ma ogromnej chmury, mozliwosc nakrecania grzalek na sporej jak na ten parownik bazie rba, na 40w na seryjnej grzalce spisuje sie wspaniale, no i zalalaem go parenascie godzin temu (zbiornik 4.2ml) i nie dolewalem jeszcze a w gryfinie z ktorego sie przesiadlem schodzilo 4/5 pelne zalania na dzien. Polecam z calego serca, elegancki dyskretny zestaw :)
#epapierosy #vapenation
vobis_hama - Polecam bardzo serdecznie mały dyskretny zestawik pico + zephyrus v2 
Ni...

źródło: comment_rADdlV0ViJ4AI00q3bOkskkl8q07Ylbg.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@prze: uzywalem cuboida moze ze dwa razy, lezy w szafce, gniazdo cale. 'bujac' sie nie znaczy, ze widocznie sie da go wychylic, tylko czuc 'skok' w takcie wdechu (odczucie jakby luzny driptip, tylko caly gwizdek 'skacze'). mam to z supreme na ipv3li (w ktorym gwint moze byc juz wysluzony), ale tez na praktycznie nieuzywanym ipv5. na sigach siedzi bez problemu. i tak prawie zawsze podkladki zakladam, ale na cuboidzie przeswit
  • Odpowiedz
@vgf_: To jakiś dziwny Ci się udał. Trzymam na nim Crowna, też jest minimalny prześwit (na grubość kartki papieru, dwie już trzeba wciskać), nic nie buja, nie skacze, nie rusza się w żadną stronę. Trzyma sztywno jak trzeba, chociaż kilka razy glebę zaliczył.
  • Odpowiedz
@SandManderek: takie samo zdrowe podejscie wyznaje wiekszosc uzytkownikow epapierosow here. Dlatgo zmienilem sobie na mniejszy, bo duza chmura fajnie sie pobawic ale w codziennym uzytkowaniu OBOK przystanku podkreslam OBOK, zebym nie dmuchac nikomu po twarzy jak gimb :D
  • Odpowiedz
@vgf_: jak na razie nie zauważyłem nic takiego :-) siedzi pewnie i sztywno skoków żadnych też nie. Prześwit właśnie taki na kartkę papieru jest
  • Odpowiedz
@prze: moze. mam wrazenie ze 'kolniez' 510 w moim cubie jest delikatnie wyzszy niz powinien byc i nie licuje sie z powierzchnia gory boxa, jakby mial lekka 'nadlewke'. to i tak tylko backup backupu, pewnie niedlugo poleci do kumpla, ktory powoli wykancza poprzedniego. :-)
  • Odpowiedz
@vgf_: @Oszczer: nie wiem czy w Supreme 7 ml jest podobnie, ale w wersji 4 ml te malutkie piny od JFC mają "zgrubienia" ciut wyższe niż ta płytka, której ruch ograniczają. Skutkuje to tym, że tank lekko się buja, więc może to nie kwestia boxa a samego Supreme? Kombinuję właśnie jak te zgrubienia lekko spiłować albo zamienić na malutkie bolce z równie malutkimi podkładkami tak, żeby wszystko było
  • Odpowiedz
@reborn: jak na kilkanaście godzin to nic nie buja nic się nie poci 4 zalanie poszło może później coś bo jak na razie oglądam kręce przeginam i kompletnie nic się nie rusza potwornie ciężko chodzi lq flow
  • Odpowiedz
@reborn: te piny od lq control to lepiej zostaw - maja zgrubienia zeby dystansowac odpowiednio obie plytki, tak ma byc. moze tank za slabo skreciles jesli sie buja? co do pierscienia afc - wymien oringi na zapasowe (sa troche grubsze) i problem sie rozwiaze.
  • Odpowiedz