Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopowicze !

Jesteśmy tu nowi więc chcielibyśmy się przedstawić.Prowadzimy dwa sklepy zoologiczne w centrum #krakow
przy ulicy Lea 17A oraz Lea 62. Zajmujemy się również profesjonalnie i z sukcesami hodowlą dogów niemieckich oraz buldogów angielskich co jest naszą główną pasją życiową.Zapraszamy do odwiedzenia nas w internecie na naszym facebooku i stronę naszej hodowli oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Służymy radą oraz ponad dziesięcio letnim doświadczeniem. Z okazji #witamysie organizujemy #rozdajo oraz na hasło wykop 10 % zniżki do końca miesiąca na wszystkie nasze produkty w sklepach. Dla posiadaczy psów mamy 2 kg Acany Lamb. Dla posiadaczy kotów przewidujemy mokrą karmę Evanger`s w trzech smakach oraz 1,8 kg suchej Matisse neutered o smaku łososia. Odbiór osobisty w naszym sklepie przy Lea 17a lub wysyłką na nasz koszt.
Losowanie wśród plusujących poprzez mikrorandom w czwartek przed 18-tą !
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące waszych milusińskich chętnie na nie odpowiemy ʕʔ
  • 63
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: A jeszcze takie pytanie, jak polecacie dawkować jedzenie dla pół rocznego mrykusa ? Kastrowany, wychodzi na zewnątrz. Duzo ruchu. Czy powinien mieć stały dostęp do suchej czy raczej mu je odstawiać ?
  • Odpowiedz
@nama: występować występuje, ale jest "wysoce niepożądane" delikatnie mówiąc - niesie za sobą bardzo duże ryzyko chorób.

"Odcienie: pręgowana, czerwona w rozmaitych odcieniach, płowa itp. Łaciata: każdy z tych kolorów w postaci łat na białym tle. Maść czarna, czarna podpalana, cielista jest wysoce niepożądana."

W pseudo związkach widziałam takie, tam są dopuszczone, w ZKWP wg. wzorca - nie.
  • Odpowiedz
@migdalll:

W Polsce jak w lesie i u nas w związku taki kolor jest niedopuszczany. W Stanach czy ogólnie na tak zwany zachodzie jest to bardzo pożądany kolor i nie niesie za sobą większego ryzyka chorób niż u innego umaszczenia.AKC uznaje te kolory FCI nie a obie organizację uznają się wzajemnie co jest sporym paradoksem.
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: Jest niedopuszczony z powodu błękitnego genu, i wcale się nie dziwię - często z błękitnych miotów przeżywa jeden pies, rodzice także wcześnie odchodzą. Z tego co sprawdzałam AKC nie uznaje błękitnego genu(na podstawie buldogów francuskich, ale odnosi się to także do anglików).

Kolor jest bardzo porządany, ponieważ jest rzadki, i jest "wow". Często się zdarza że przez wysoką śmiertelność takich miotów ceny windują pow. 7 tys za psa (z pseudozwiązku,
m.....l - @SklepZwierz: Jest niedopuszczony z powodu błękitnego genu, i wcale się nie...

źródło: comment_HTGa6DvGrgDMDeEztdMt4NNGZHijDmiE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@migdalll: Zachęcam do zapoznania się z AKC na temat buldogów angielskich a nie francuskich.W naszej hodowli rodziły się również czarne oraz o zwykłym umaszczeniu i żadnemu nic się nie przytrafiło.
Bardzo bym prosił o nie wyciąganie pochopnych wniosków zasłyszanych od osób nie mających wiedzy w temacie a powtarzających pewne stereotypy na tematy które zna się tylko połowicznie.
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: Mieliście Państwo szczęście że psom nic nie jest. Sprawdziłam wzorzec AKC - Z listą pożądanych kolorów
Color of Coat

The color of coat should be uniform, pure of its kind and brilliant. The various colors found in the breed are to be preferred in the following order: (1) red brindle, (2) all other brindles, (3) solid white, (4) solid red, fawn or fallow, (5) piebald, (6) inferior qualities of all
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: Nie muszę się "przejść" bo widziałam :) Jak widziałam także czarnego na ringu w Polsce. To na co przymyka się oko to jedno, a to co powinien mieć w głowie hodowca to drugie. Tak jak pisałam, AKC uznaje również rasy, których FCI nie uznaje. Nie obchodzi mnie ring w USA. Jesteśmy w Polsce, i obowiązują nas zasady FCI.
  • Odpowiedz
@migdalll: Bardzo słuszna uwaga.Dla tego też Lusia jak i każdy buldog w kolorze innym niż FCI nie jest wystawiany w Polsce.AKC ma swoje wzory które dopuszcza i myślę że w tym miejscu wyczerpaliśmy już temat dostatecznie. Pozdrawiamy ʕʔ
  • Odpowiedz