Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki problem
Zaczynam współżyć ze swoją dziewczyną. Problem w tym, że kończe za szybko. Próbowałem "zwalić " przed ale to też niewiele dało stosunek trwał minute.
Za drugim razem było ciut lepiej bo juz ze 3 minuty ale czuje się z tym źle. Robiliśmy to 3 razy zeszłej nocy. "Restartuje" się szybko 3-5 minut ale wiadomo, że najlepiej za pierwszsym/drugim razem. Dziewczyna strasznie mnie podnieca nawet jak leżymy i oglądamy film wtuleni mam erekcję.
Do tego myślałem, że ilośc nasienia za każdym razem będzie coraz mniejsza a za każdym razem jest taka sam.
Rozmawiałem z nią o tym nic to jej nie przeszkzadza i mówi, ze to kwestia psychiki i stresu bo to nasze początki i że z każdym razem będzie lepiej.
Nie wiem co robić nie wiem co myśleć?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Próbowałeś w prezerwatywie? "Kończenie" i kontynuowanie w sokach faceta jest... wkurzające. Pewnie robi dobrą minę do złej gry. Kup jakieś grubsze prezerwatywy, które ograniczą niestety Twoją przyjemność i pozwolą na dłuższy stosunek, ale dziewczyna przynajmniej nie dostanie szału jak po raz kolejny skończysz bez niej a będziesz mógł po resecie kontynuować.