Wpis z mikrobloga

@Solitary_Man: szkoda, że mecz z Włókniarzem w Krośnie w piątek, bo chciałem się wybrać ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym sezonie zaliczyłem już parę wyjazdów na nieznane stadiony, Krosno miało być następne to muszo w piątek jechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: no ale to nie to samo :D Włókniarz od zawsze (czyli od kiedy chodzę na żużel) był w elidze i po prostu cały czas były jedne i te same miasta oklepywane, a ten sezon jest taki, że można pojeździć po biedniejszych klubach i stadionach, które mają swój klimat.
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy: Opole jeszcze przede mną :D Żałuję tylko, że zmienili terminarz, bo mieliśmy tam mieć inaugurację. A inauguracja, blisko, to kibiców Włókniarza byłaby masa. A teraz każdy zrażony. Powstał nawet list otwarty do zarządu klubu napisany przez Stowarzyszenie Kibiców.

@Palwed: czarna, ale nie jest typowo żużlowa. Trudna do odgadnięcia, byłem w marcu, widziałem :D
  • Odpowiedz
rudna do odgadnięcia, byłem w marcu, widziałem :


@tylkowufi: o czym Włókniarz się boleśnie przekonał :)

Swoją drogą ten SEC przypomina mi stary dobry żużel z lat 90". Czarny tor, maź... Polska liga już by nie pojechała, a gwiazdeczki mają problem ze złożeniem się w łuk.
  • Odpowiedz
@Palwed: Włókniarz w tym sezonie nie tylko w Pile się skompromitował :D A mnie np. SEC się nie podoba. Nie wywołuje żadnych emocji, takie tam zawody towarzyskie. Nie ma podjazdu do GP. Mimo, że już nie oglądam każdej rundy GP, to jak tylko mogę, to włączam i chce się oglądać, jakieś emocje wywołuje. SEC żadnych.
  • Odpowiedz
@tylkowufi: Jak mam być szczery to dla mnie emocjonująca jest już jedynie liga. GP również mnie specjalnie nie rusza gdyż ciekawych turniejów jest jak na lekarstwo.
Pisząc "ten SEC", miałem na myśli konkretnie dzisiejszy turniej.
  • Odpowiedz
@Palwed: No ogólnie mnie też nie interesuje nic poza ligą. Ale podając przykład Włókniarza, to widać, że większość kibiców chce po prostu żużla z najwyższej półki. Na ekstraligę chodziły tłumy, teraz jak przyjdzie 5 tys. to już jest sukces. Nie ma klimatu do oglądania żużla nic a nic.
GP w tym roku te co oglądałem były niezłe. Byłem też na GP w Warszawie, ale te zawody w ogóle nie mają atmosfery.
  • Odpowiedz
@tylkowufi: Włókniarz ma ten problem, że zamiast jechać stałym składem, złożonym z wychowanków i kilku mocnych najemników, ma w kadrze chyba ponad 10 zawodników. No, ale MiŚ ma inną koncepcję co kolejkę :) Połaszczył się na Eligę, na którą i tak Częstochowy nie stać.

Odnośnie GP w Warszawie to trudno się nie zgodzić. Bydło z całej Polski, nawalone jeszcze przed zawodami. No i sztuczny tor... to nigdy nie będzie to co
  • Odpowiedz
@Palwed: skąd jesteś? Rozśmieszyło mnie określenie "MiŚ" na prezesa. Myślałem, że tylko w Częstochowie znane i używane :D Ja już przed sezonem mówiłem, że ten skład jest zbyt szeroki, a doszedł jeszcze Seba. Sprawdzony i najlepszy jest schemat 5 seniorów + jeden rezerwowy. Klubu na eligę nie stać, ale Świącik się tam chce wepchać za wszelką cenę. Ogólnie nie pamiętam sezonu z taką niechęcią kibiców do prezesa, menadżera, trenera etc. Przy
  • Odpowiedz