Wpis z mikrobloga

@szakal555: ????????????????????????????????????????????????????????????????? ale brak prawa jazdy jest karany dodatkowo bo musisz go mieć zawsze przy prowadzeniu pojazdu, a on mówi o całkiem racjonalnym nieprzyjęciu mandatu i odwołaniu się do sądu. jezu, albo masz 14 lat albo jesteś durny, serio
  • Odpowiedz
@Dorken: w jednym i drugim przypadku mozesz sie odwolywac do sądu więc nie czaje czego nie rozumiesz. Taka ustawa z epapierosem bez nikotyny nie przejdzie, przykladem są gpeny robione przez snoop doga pod marichuane. Widzialem jak nie jednego gimba sprawdzala policja, rozkrecala atomizer i sprawdzala co jest w srodku itd. Wiec takie gowno gdzie mozesz sie odwolywac nigdy nie przejdzie( nikt nie ma czasu na #!$%@? zeby klocic sie z
  • Odpowiedz
@szakal555: czemu rozkręcała komuś atomizer? wiesz, że w tym momencie nie jest to karane, ewentualnie ustawą o następstwach używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, ale w tym wypadku zawartość tego atomizera jest nieważna
  • Odpowiedz
@Dorken: moze dlatego, żeby sprawdzic czy to np nie taki gpen? Po warszawie chodzili i sprawdzali, zresztą też część osob nalewalo sobie olejek haszyszowy,ale nie wiem jak to mogli rozpoznac,a konsekwencje wiadomo ponosili takie same jak za posiadanie w tym momencie przy sobie narkotykow.
  • Odpowiedz
@szakal555: o czym ty człowieku mówisz, skąd policjanci w polsce wiedzą co to gpen, nawet ja nie wiedziałem o istnieniu takiego czegoś, a po drugie zarzuć jakimś źródłem bo na pewno prasa to pochwyciła, że gimnazjaliści wszczykajo narkotyki przez epapierosa
  • Odpowiedz