Wpis z mikrobloga

Czy korzystacie tak naprawdę z funkcji 3d touch i poprawiła wyraźnie wasz komfort użytkowania telefonu?
Zastanawiam się na ile to ta wielce zapowiedziana rewolucja, a na ile kolejna funkcja, której i tak większość nie używa.
#iphone #ios
  • 13
@bywaj: u mnie tak. Przez pierwsze 2 miesiące może musiałem poodkrywac gdzie co jest, ale jak już się przyzwyczaiłem to z 3D Touch wszystko idzie wygodniej.
@bywaj: przy pisaniu smsów wygodne jest cofanie się do jakichś fragmentów tekstów, mocniejszym przytrzymaniem. Na stronach internetowych, Facebooku wykopie podgląd zdjęć, linków bez wchodzenia w nowa stronę.
@bywaj: ale zeby nie było dla samego 3D Touch nie kupuj telefonu. Funkcja fajna ale niekonieczna. No i jeszcze korzystam z przeskakiwania między dwoma aplikacjami przez mocne przesunięcie palcem od lewej do prawej strony ekranu. Wygodne jak piszesz z kimś na różnych aplikacjach albo chcesz szybko piosenkę zmienić i wrócić do tego co robiłeś.
@Camarde: po prostu sie zastanawiam czy nie lepiej wziasc SE, skoro jest prawie o tysiaka tanszy. Mniejszy ekran nie robi mi różnicy, jedyne braki to byłoby właśnie 3d touch i moze wolniejszy czytnik linii papilarnych. Przedniej kamery i tak raczej bym nie używał.