Wpis z mikrobloga

#epapierosy no to zaczyna się "rozwolnienie" wśród sprzedawców (dymy promo dzisiaj, smoki też wyprz robią)- źle to wróży tej dyrektywie. Dobrze, że mam zabezpieczenie jak na wojnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3-4 lata wytrzymam na zapasach bez wychodzenia z piwnicy - żywcem mnie nie wezmą!!
  • 17
Dobrze, że mam zabezpieczenie jak na wojnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3-4 lata wytrzymam na zapasach bez wychodzenia z piwnicy - żywcem mnie nie wezmą!!


Sugerujesz że trzeba robić zapasy?
@Ziombello: hmmm.... sugeruję, że to już chyba ostatni dzwonek na zapasy
@ziemniac: IMO - trochę za duże "wyprzedaże" sprzedawcy robią jeśli miało by być jakieś obejście - toć takie dymy mają z 20 sklepów stacjonarnych - jeśli mieli by przecieki, że dyrektywa to pic na wodę to przekierowali by cały asortyment na stacjonarki i opchnęli tłuszczy za +30-40% - przecież nikt nie prowadzi tych firm charytatywnie. Zamiast tego robią do
@reborn: dlatego napisałem DO 70% - no ale jak dla mnie to będzie właśnie "test dyrektywy" - jak dadzą SXMINI ML CLASS BY SX350J-V2 za 3-4stówy to wg mnie JEST ŹLE...pożyjemy zobaczymy
@marek-wozniak-750: pewnie nic a nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i z tego co widać na edymie też nie bardzo się przejmują- promo pupy nie urywa. Chyba się nam szykuje kolejny martwy przepis, który wszyscy będą mięli w głębokim poważaniu - no i to cieszy.
@RageH: edym na pewno sie przejmuje i caly biznes okolic EIN - pisalem juz pare razy ze tylko tego mi szkoda bo wlasciciele i pracownicy straca kawalek chleba a budzet podatki, natomiast zyska chinczyk ktoremu UE moze nagwizdac... a wyciaganie wnioskow z rozmiaru promocji zostawie bez komantarza
@D4kai: to zalezy od interpretacji: czytalem rozne wersje 6, 12 lub nawet 18 miesiecy dlatego nie sadze zeby nagle sprzet byl specjalnie wyprzedawany... co do baz nikotynowych to nie wiem do kiedy bo jedyna odpowiedz od molinshop wygladala mgliscie: "do kiedy bedziemy mogli" :D

co do nowosci sprzetowych to osobiscie i tak kupuje w chinach wiec albo przesylke otrzymam albo nie ;)