Wpis z mikrobloga

To jak w końcu, bo ja już się pogubiłem w tych przewidywaniach lecimy po 8000$ za 1 BTC w 2 dni, czy 1500zł za 1 BTC?
Osoba z największą wiedzą ekonomiczną i ogólnie na temat całego #btc sprzedała swoje BTC w bankomacie i teraz jestem w totalnej kropce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bitcoin #kryptoheheszki
  • 34
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: mylisz się. Po prostu mam swoje środki tylko w BTC. Gdy idę do sklepu naturalne jest że muszę odpowiednią kwotę BTC zamienić na PLN. Moje BTC są ciągle w obrocie, ciągle kupuję i ciągle sprzedaję. Duża część BTC po prostu sobie leży. Część wiadomo jest wydawana bo przecież każdy musi jeść, iść się pobawić, lub gdzieś pojechać czy coś ubrać. Póki sklepy nie będą akceptowały BTC tak długo będzie
  • Odpowiedz
Osoba z największą wiedzą ekonomiczną i ogólnie na temat całego #btc sprzedała swoje BTC w bankomacie i teraz jestem w totalnej kropce ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MelomanBTC: to chyba dygresja z Twojej strony. Nie posiadam największej wiedzy o BTC. Niczym się nie różnię od przeciętnego użytkownika BTC który jest w BTC od 2 lat.
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Ale Ty w ogóle widzisz jakie ty #!$%@? gadasz?

Dzisiaj jest 650 USD jutro 1300 USD to minimum a moim zdaniem najbliższe dni to 2500 USD.

Nie dajcie się nabrać na spadki. To tylko SHORT PUŁAPKA. W dzień halvingu max 1 dzień po halvingu będzie ostra świeca w górę. Poziom 2500 USD to minimum.

Moim zdaniem polecimy błyskawicznie w stabilny przedział 2500 USD do 3500 USD za 1 BTC. Myślę że ta opcja to praktycznie PEWNIAK i to w dzień halvingu - max 1 dobę po.

W dniach 9 - 30 lipca 2016r. kurs stabilnie będzie oscylował w okolicy 1800 - 3000 USD za 1 BTC. To jest pewne. ( moim
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: tak dokładnie. Dzisiaj dzień halvingu i właśnie dzisiaj max jutro będą bardzo duże wzrosty na BTC. Sądzę że na 90 % będą to wzrosty i daję sobie 10 % że będą spadki. Jestem nastawiony na bardzo duże wzrosty i to już dzisiaj - max w nocy lub jutro. Narazie zostało 6 godzin to tego ważnego wydarzenia jakim jest halving.
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Powiem Ci w ten sposób - 2500 USD taki poziom jest pewny w tym roku. Jaki wzrost będzie dzisiaj i jutro? Myślę że co najmniej x 2 w górę. Ale tak naprawdę nie ma to znaczenia nawet jeśli dzisiaj spadnie do 500 USD dlaczego? Dlatego że wtedy sobie dokupię kilka BTC z wielką radością. A gdy wzrośnie to też dobrze. Moim zdaniem w tym roku 2500 USD jest absolutnie
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Ty chyba sobie nawet sprawy nie zdajesz jak potężny kapitał musiałby zostać wpakowany w zakup BTC, żeby cena powiększyła dwukrotnie..
Ty myślisz, że BTC to jest jakiś altshit, które tak uwielbiasz i że BTC, tak jak jakieś gówna może w 1-2 dni wzrosnąć dokładnie o 100% :D? Naprawdę, zastanów się chłopie.

Ok nie przeszkadzam, tylko się nie upij tym szampanem z liczonym gronem znajomych których zapewne masz!
Pozdrawiam =D
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Za co dokupisz tych kilka BTC, skoro nie bierzesz kredytów, a każdy pieniądz jaki miałeś od razu ładowałeś w portfel BTC ? Ty się sam gubisz w zeznaniach.
  • Odpowiedz
"Typowy zielonka." - odezwał się PRO ze stażem 5 miesięcy.
@BITmaniak: Wy na wykopie macie jakąś manie stażu. Brandzlujecie się tym stażem jak gimbus włoskami na #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Seid: Śmiejcie się śmiejcie. Podstawa to natychmiastowa wymiana FIATÓW na BTC nie zależnie od kursu. Trzymam tylko i wyłącznie BTC. I używam tylko i wyłącznie BTC zamiast Fiatów tam gdzie się da.
  • Odpowiedz