Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Na mojej podłodze (drewniany parkiet) pojawiły się plamy (wyciekł płyn z kosza na śmieci), których za cholerę nie mogę zlikwidować. To znaczy zacząłem ścierać te mniejsze, który schodziły po 5 minutach, ale po wyschnięciu pojawiły się białe przebarwienia i tak jakbym zdarł lekko lakier.. Załamka. :( Nawet nie zabieram się za dużą plamę bo nie chcę jeszcze bardziej oszpecić mieszkania. Czy ktoś mógłby mi coś poradzić na te białe przebarwienia oraz jak poradzić sobie z pozostałym plamami? Z góry dziękuję. :(

Nawet nie wiem jak otagować, przepraszam jeśli wołam niepotrzebnie!

#budownictwo #mieszkanie #pomocy
Cinerin - Drogie Mirki! Na mojej podłodze (drewniany parkiet) pojawiły się plamy (wyc...

źródło: comment_JYb70vdd3JG9s8AwKWnyXXh1PjsYeUSn.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Fafnucek: więc tak: w misce moczyłam sobie w Vanish Oxi Action koszulkę z nieciekawymi plamami z markera oraz błota i tak leżała z tydzień czasu (zapomniałem..). Dzisiaj o niej sobie przypomniałem, nie wykręciłem super dokładnie bo akurat te śmieci miałem wynosić do kosza. No i przeciekło przez worek. Nie wytarłem od razu bo się cholernie spieszyłem, a po powrocie godzinę poźniej były już śmiertelnie zaschnięte. :(
  • Odpowiedz