Wpis z mikrobloga

@eldawid: Dziękuję bardzo tylko chodzi o to że ja mam bardzo słabe ręce i tylko Batec dostępny jest na rynku z opcją dla tetraplegików a ten pan na tym wózku wygląda na zupełnie zdrowego
  • Odpowiedz
@kasia-moritz: Skoro masz słabe ręce to elektryczny wózek nie będzie lepszym rozwiązaniem? Oczywiście wiązałoby się to z np. zmianą samochodu, o ile jakiś posiadacie ale i tak będzie to tańsze rozwiązanie. Jedyny problem to przesiadanie na taki el. wózek oraz przechowywanie jeśli mieszkasz w bloku lecz są wózki mniejsze (składane) i większe.
  • Odpowiedz
@eldawid: dziękuję za zainteresowanie ale niestety nie Rozważam na razie opcji elektrycznego wózka Chodzi mi o to żeby nie trzeba było mnie przesadzać ja mam obecnie skuter elektryczny i problem właśnie z przesadzaniem jest największy poza tym elektryczny wózek zajmuje bardzo dużo miejsca A ja staram się prowadzić normalne życie a zrobienie czegokolwiek na takim wózku w domu to jest to problem Pozdrawiam marzę dalej o moim Batec
  • Odpowiedz
@czarmander: Cześć widzę że Ty
Jesteś bardzo aktywnym kopaczem piszę No bo mam dobry dostęp do internetu bo jest niedziela używam wersji głosowej więc przepraszam za błędy głupie błędy No więc tak sobie myślę że może byś mógł mi pomóc bo ja nie mam pojęcia jak to zrobić żeby wpisać te hashtagi jakieś wskazówki?
  • Odpowiedz