Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś podpowiedzieć czy w AC taki widok przy 3 monitorach jest normalny? W LFS czy Project Cars w prawym monitorze widzę boczną szybę, w lewym też więcej widzę. Tutaj po prawej nawet nie mam lusterka. Na górze lusterko jest lekko ucięte - ogólnie wrażenia bardzo słabe. Te 2 extra monitory prawie nie spełniają żadnej roli. Od 2 dni stawiam pierwsze kroki jeśli chodzi o #simracing więc każda wskazówka będzie cenna.

#assettocorsa
Mokatte - Może mi ktoś podpowiedzieć czy w AC taki widok przy 3 monitorach jest norma...

źródło: comment_6yeX78Dm24T7zKM94Fvi9au3Q1x2g1Rk.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Jest lepiej sporo, SEAT POS. i te strzałki w LEWO/PRAWO (na screenie) dużo pomogły ale nadal jest kiepsko. Żeby mieć widoczne lusterko całe po prawej, muszę w zasadzie zepchnąć część kierownicy aż na lewy monitor. Wydaje mi się, że właśnie przez FOV - problem w tym, że jego zmiana nic nie wnosi, nie ma żadnego efektu - czy to na FOV 30, czy 100.
Mokatte - Jest lepiej sporo, SEAT POS. i te strzałki w LEWO/PRAWO (na screenie) dużo ...

źródło: comment_5MdIgbwh5tHDfcwQ9BM7M0Xp3Jt7vQyN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Te dwie appki rozwiązały mój problem. Dzięki @TheSznikers @Felonious_Gru

Co do monitorów, myślałem nad tym ale przeczytałem, że nie robi takiej roboty jak 3x. Plus jest jeszcze taki, że jeśli się zabawa znudzi to mi się extra monitory do pracy przydadzą.
  • Odpowiedz