Wpis z mikrobloga

@Kejdzej: dzięki
@100kW: ta pasta to miała być 'przy okazji', bardziej zależy mi na tej taśmie :) grafika takie temperatury zaczęła łapać że się lapek się zawiesza na pełnym ekranie na YT (,)
  • Odpowiedz
@kowalik: tylko całe chłodzenie nie jest idealne - płaszczyzny styku z cpu i gpu nie są na tym samym poziomie, heatpipe gnie się itd. trzeba przymierzać i sprawdzać temperaturę przy obciążeniu. jc pw
  • Odpowiedz
@100kW: wybacz być może głupie pytanie, ale ja się nie znam - na styki i tak daje się pastę, dając jej trochę więcej można wyrównać ewentualne różnice?
  • Odpowiedz
@kowalik: problem w tym, że płaszczyzny kości i radiatora nigdy nie są 100% równoległe a termopad ma to kompensować. zależy od konkretnego chłodzenia, mi w kilku egzemplarzach tego samego modelu lapka della udało się zrobić dobrego coppermoda chyba tylko w 1-2szt/4. btw zmiana termopada nie zrobi żadnej rewolucji
  • Odpowiedz
@100kW: zaczynam się zastanawiać czy aby mówimy o tym samym, bo oglądając ten materiał nie dostrzegam aby chłop jakoś szczególnie przykładał uwagę do różnic poziomów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam model 5738Z, więc może nie powinienem mieć problemów z ewentualnym montażem?
kowalik - @100kW: zaczynam się zastanawiać czy aby mówimy o tym samym, bo oglądając t...
  • Odpowiedz
@kowalik: raportuj efekty, jc na tym filmie kolo daje kilka razy za duzo pasty, ktora w zbyt duzych ilosciach dziala jak izolator, w tym wypadaku elementy zapackane dookola pasta beda mialy gorsze chlodzenie niz mialyby przy dostepie powietrza. btw probnie zloz coppermoda i rozbierz po docisnieciu - bedziesz widzial po rozlozeniu pasty, czy wszystko sie ze soba styka i wtedy juz mozesz skladac do testow
  • Odpowiedz