Wpis z mikrobloga

UWAGA
#rozdajo #rozdajozadarmo

Witajcie Mirki i Mirabelki.
Robimy nasze pierwsze #rozdajo na wykopie.
Do rozdania mamy koszulki męskie #tommyhilfiger i koszulki polo damskie #tommyhilfiger

Jesteśmy sklepem internetowym sprzedającym odzież outletową.
Nasze produkty można zobaczyć w naszym sklepie: www.manani.pl

Wśród plusujących i lajkujących nasz fanpage rozlosujemy:
dowolny t-shirt męski Tommy Hilfiger
dowolna koszulka polo Tommy Hilfiger

Losowanie odbędzie się w sobotę (25.06.2016) o 14:00
Prosimy o plusowanie.

Dla niecierpliwych przygotowaliśmy kod rabatowy wykop na 15%

Zapraszamy na nasz profil na FB Tam też można załapać się na #rozdajo - like i udostępnienie mile widziane!
  • 34
  • Odpowiedz
@DywanTv: Może się różni, ale wg mnie stosunek cena/jakość jest tu mocno zaburzony.

Patrząc na inne ubrania uważam, że do pewnego pułapu cenowego faktycznie widać dużą zależność między ceną a jakością. Np. koszula do garnituru za 200 PLN vs. koszula za 100 PLN. Od pewnego poziomu płaci się jednak wg mnie głównie za markę.
  • Odpowiedz
@goltus
tak jak wspomniałem są to ubrania z poprzednich kolekcji. Porównywanie koszulki polo z obecnej kolekcji z kolekcją np. z 2014 r. jest jak porównywanie hondy civic z 2007 r. i z 2005 r. niby tylko dwa lata różnicy a jednak wyglądają inaczej.
Co do zdjęć to masz rację, nie jesteśmy z nich zadowoleni do końca ale zapłaciliśmy a jak na razie nie stać nas na wydanie 10 tys. zł na
  • Odpowiedz
@krystekk2: w outletach, z racji ich natury, rozmiary i kolorystyka jest zazwyczaj przebrana. Wy sprzedajecie ciuchy w każdym kolorze i każdym rozmiarze. Na 95% to są podróbki, ale jestem skłonny uwierzyć, że nie masz takiej świadomości
  • Odpowiedz
@krystekk2: Przecież te hurtownie to jeden wielki fejk... większość tych znanych producentów nie daje ciuchów do żadnych hurtowni, jedynie autoryzowani sprzedawcy i outlety
Ktoś już wygrał to rozdajo? bo chętnie sobie zweryfikuje te ciuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drodzy Mirki i Mirabelki, najmocniej przepraszam za to opóźnienie w losowaniu, miałem drobne problemy osobiste i nie miałem nawet sekundy aby usiąść i zrobić losowanie, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie...
Miałem też problem z odkryciem jak znaleźć wszystkich, którzy plusowali jednak się udało!
Darmowe nagrody wygrywają:
@figo72005
@
  • Odpowiedz