Wpis z mikrobloga

Ludzie jakie wy epopeje piszecie, więcej tekstu niż do egzaminu musiałem się nauczyć :D

gibpotatoe - kosteq64
kosteq przeczytał Kobiego na PG i to jest wielka przewaga dla mnie. Dzięki temu uchroni Paula przed zajechaniem jak to gibpotatoe chciał zrobić. I na minus krycie Cooperem CP3.

Punkt dla kosteq64

zojmers - jnk21
Nie widzę spacingu u Zojmersa. Shaq i Wade są dużą przewagą w tym matchupie,jednakże zespół jnk może kryć dobrze blisko kosza. I kto ma wtedy dać pewny rzut za 3? Bo niestety nie widzę takiego u Zojmersa. Tymczasem jnk o ile przegra totalnie pod koszem to może grozić Allenem,może grozic postupem Magica, może grozić atletyzmem i techniką Dr.J

punkt dla jnk21

miroslaw_suchoklates - ktostujestdieselem
Tutaj widzę przewagę pod koszem ktostujestdieselem. I to bedzie kluczowy aspekt. Mutombo może narobić wiele szkód na BigBenie i przez to zmusic Malona do większego skupienia w obronie. A przy założeniu podwojen mirka i na Birdzie i na Oscarze będą sierobiły dziury. I te dziury zostaną wykorzystane pomimo całego geniuszu pary z Utah.

Punkt dla ktostujestdieselem

parooow - burbonek7
paroow dobrze przeczytał rywala. Kluczowa sprawa to odciąć Pippena od podań,przeszkadzać w graniu p'n'r. Świetna decyzja też to wprowadzenie Manu który będzie pełnił rolę podającego i strzelca.

Punkt dla paroow

appylan - piotr-zbies
Tu niestety krycie piotra wydaje sie mi być bardzo podejrzane. Curry rozjedzie Pierce'a. O ile jeszcze w Cartera na Wescie wierze to w reszte nie wierze. Czyli Duranta i Hilla na wysokich,świetnych technicznie graczach.

Punkt dla appylan

#mirkodraftnba