Wpis z mikrobloga

Mirasy, czekam na decyzję WPA - inna od pozytywnej byc nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z doświadczenia ze strzelnicy wiem, że najlepiej strzela mi się z CeZetki, żadne glocki, XDMy do mnie nie przemawiają. Najbardziej podoba mi się CZ75B (klasyka gatunku) i postanowiłem, że pierwszy pistolet chciałbym taki jak mi się podoba, a nie taki jak rozsądniej byłoby kupić (sp01 shadow). Problem polega na tym, że nigdzie w Warszawie nie potrafię znaleźć go dostępnego - poza Warszawą są normalnie dostępne. Czy znacie jakiś sklep w Warszawie, który bez problemu sprowadza broń na prośbę w normalnej cenie? Dzięki! #bron #strzelectwo #bronpalna
  • 11
  • Odpowiedz
@kostuch: Z tego co chłopaki na grupach piszą to Shadowka i tak jest nie do dostania. Kilkaset sztuk na Europę ma być rzuconych do wakacji ale to jakieś info które się odbija i w sumie nie wiadomo skąd wyszło.
  • Odpowiedz
@avible A kwestia ściągnięcia broni z końca Polski do sklepu w Warszawie? Wiesz może, czy sklepy się tego podejmują i ew. za ile dolanów? Myślałem, że pójdę do sklepu i będzie tam wszystko na mnie czekało, każdy model, kolor, kaliber, a tu taki zawód ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rok starań żeby skończyć z jakimś znienawidzonym glockiem.
  • Odpowiedz
@kostuch: Problemem z tego co zrozumiałem jest to, że CZ nie ma zapasu. Są jakieś pojedyncze sztuki gdzieś w sklepach ale ogólnie wszyscy czekają na dostawę. Teraz jeszcze czekamy na premierę Shadowki 2. Ale myślę, że jak pójdziesz do sklepu i ich spytasz to Ci najlepiej powiedzą bo wiem, że niektóre się podejmują ściągania. Ew. kup sobie na egunie czy innym portalu używkę. Albo w ostateczności zapierdzialaj do Pragi :>
  • Odpowiedz
@kostuch: Shadowki od ręki ni cholery nie kupisz w całej Polsce - to na pewno. Kolejki niesamowite, u dystrybutora (Hubertus) powiedziano mi w połowie maja, że gdybym wtedy zamówił u nich - może bym dostał w połowie sierpnia.

Nie ma bata, że kupisz wymarzoną broń od ręki, jeśli jest to coś mocno „chodliwego”. Ja po swoją Tactical Sports jechałem 400 km ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Podzwoń
  • Odpowiedz
@avltree: super zestawienie, dzięki :) Przejrzałem wszystkie sklepy w Warszawie - nigdzie nie ma śladu po CZ75B. W poniedziałek obdzwonię czy jest możliwość zamówienia albo ściągnięcia z innego sklepu w Polsce.
  • Odpowiedz