Wpis z mikrobloga

Mireczki które zastanawiają się nad kupnem #redminote3pro 3/32 na #ibuygou, zastanówcie się jeszcze trochę, bo obczaiłem właśnie na allegro że pojawiły się w cenie od 820 do 870 zł w zależności od koloru z wysyłką z Polski, więc wyjdzie wam albo taniej, albo taki sam koszt, ale odejdzie zabawa z paypalem, przewalutowaniem złotówek, opłatą VAT lub domaganiem się jej zwrotu. Ja zdążyłem już zamówić u kitajców ale przestrzegam tych niezdecydowanych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
@czerwonyziemniak: gorzej jak ktoś nie ma paypala, musi założyć konto, powiązać kartę, no i zwrot VAT na pewno nie dostaniesz w 5 min ale to szczegół
@matiwoj11: na czym to bezpieczeństwo polega?
@Cinex: tak
@Andczej: podali pełną specyfikację więc wychodzi że Note 3 pro 3/32
@beee: no właśnie się chwalą, że u nich gwarancję robi serwis w Polsce, nie trzeba wysyłać do Chin jak to na chińskich
  • Odpowiedz
@darkroman: ja zwrot VATu w #ibuygou dostałem następnego dnia po napisaniu do supportu.
Gwarancja w #ibuygou jest chińsko-polska. To co się da robią w Polsce we Wrocławiu, trudniejsze rzeczy lub z braku części odsyła się do Chin.
Bezpieczeństwo polega na tym, że w każdej chwili możesz otworzyć spór. I przynajmniej działa a nie jak na Alledrogo olewka.
  • Odpowiedz
@beee: ale żeby nie płacić w niekorzystnym dla użytkownika kursie przy przewalutowaniu PayPal trzeba skorzystać z dajmy na to Alior kantor czy innego podobnego, tam wyrabiają kartę do konta w innej walucie i tą kartę podczepia się pod PayPal, to też da się bez zakładania konta?
  • Odpowiedz
@beee: no ja się akurat nie pieprzyłem bo mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale post piszę do wszystkich a nie opisuję swój przypadek, dlatego rozkminiamy tak żeby było najtaniej #cebula i najlepiej. Cena na ibuygou $230 - $35 kupon + $17 DHL + $11.5 ubezp. od VATu wyszło mnie razem 892 zł, a tutaj na rodzimym allegro masz 820 do 870 zł dlatego przeliczyłem
  • Odpowiedz