Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnośnie trasy spływu kajakiem w Miliczu. W sobotę rano mam zamiar jechać do Milicza wstępnie wszystko załatwione , wypożyczenie oraz transport. Nie wiem jaką trasę wybrać. Czy ktoś pływał na którejś z tych tras i może coś polecić ?

Odolanów – Potasznia
Potasznia – Milicz
Milicz – Sułów
Sułów – Żmigród

#kajak #milicz #wroclaw #dolinabaryczy
  • 6
  • Odpowiedz
@Bartisss plynalem z Milicza do Sulowa I bylo ok, choc trzeba zapytac o ilość wody bo kiedy plynalem było jej po kostki. momentami trzeba było kajak przepychac. weź coś na komary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartisss: @krentus: Też płynąłem tą trasą i prawda, momentami tak, ale potem się robi głębiej (gdzieś na wysokości Kaszowa) i jest ok. No ale fakt, na początku było problematycznie momentami :)
  • Odpowiedz
@Bartisss szkoda, że tak późno przeczytałem, ale jeden Mirek @white_duck organizuje spływy w naszych okolicach. Kumak.eu. Mimo, że tu mieszkam 24lata to nie korzystałem jeszcze z dobrodziejstwa spływu :|
  • Odpowiedz
@Bartisss: nie ma sprawy :) Jak będziesz następnym razem albo będziesz planował przyjazd, to możesz śmiało dzwonić, jak sam nie będę miał nic dostępnego, to też jakoś pomogę zorganizować sprzęt :) Tylko wtedy nie zapomnij wspomnieć, że jesteś z wypoku :D
  • Odpowiedz