Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@wykopek_z_przymusu to chyba typowe futro by trzeba było zrobić z kota.. Takie przerobione to już nie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) mój gubi tyle sierści że sweter to bym w tydzień miała chyba
  • Odpowiedz
@anenya: a tu zdjęcia ludzi noszących swetry ze swoich psów: link. Jakby ktoś dał mi gotową, bezzapachową (!) i zwiniętą w motek taką włóczkę, to mogłabym z niej coś wydziergać, w innym wypadku mam duże opory (na przykład jakbym musiała sama ją prząść).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@efa_piaskowa mogę Ci mojej kociej nabierać, to jest wręcz niesamowite ile ten kot sierści gubi, żadne czesanie nie pomaga. Jest wszędzie i przenika przez ścianki i drzwiczki do lodówki i szafek. I przez plastik. Otwieram nowe masło a tam sierść. Wrzuć zdjęcia szczurków jak będziesz mieć chwilę co? Ja bym strasznie chciała ale niebieski się nie zgadza no i nie wiem jak kot by przyjął nowego domownika
  • Odpowiedz
@anenya: już jakieś tam zdjęcia szczurków na mirko wrzuciłam (ale, że szczurasy reagują alergicznie na aparat, to trudno im zrobić wyraźną fotkę).
Nie wiem, jak zachowywałyby się szczury (muszą być co najmniej dwa, bo to zwierzęta silnie stadne) i kot w jednym mieszkaniu, ale widziałam, że co jakiś czas ten temat jest poruszany na FB w grupie "szczury".
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@efa_piaskowa znalazłam, przekochane :-) wiem, że jest wiele domów gdzie koty żyją ze szczurami za pan brat tylko chyba od małego są razem chowane, a mój jest bardzo zaborczy i zazdrosny, może się to źle skończyć...
  • Odpowiedz