Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Gdybym korzystal z gg i jeszcze do tego znal ich numer, to pewnie bym ich poinformowal. Ale ani nie korzystam z gg ani tym bardziej nie mam do Nich numeru. Pewnie numer gg jest stronie, ktora akurat nie dziala :->

Teraz to i samo bitcoinaverage sie nie laduje. Pewnie skrypt im zawisl na pobieraniu danych z bitmaszyny
@pawlo74: Skoro masz numer gg do nich i widzisz, ze sie cos posypalo, to dlaczego sam do Nich nie napiszesz, tylko zalecasz mi instalowac gg, badz wchodzic na gg przez przegladarke i kontaktowac z numerem, ktory mi dasz? Nie rozumiem. Nie jestem klientem bitmaszyny i mi to jest praktycznie obojetne za wyjatkiem tego, ze sie teraz fajne narzedzie rozlozylo - mam na mysli bitcoinaverage, czyli porownywarke kursow polskich gield
@BITmaniak: nie są groszowe sprawy jak stosujesz daytraiding. Kupując i sprzedając w zakresie 1-2% różnicy cenowej. Bitmaszyna do niedawna nie miała prowizji wcale. Jest ona dobra do natychmiastowych wpłat i wypłat z mbanku. Racja głębokość rynku jest mała.
@BITmaniak: Fajne, tylko widac niedopracowane, skoro sie wyklada, kiedy nie mozna pobrac danych z ktorejs z gield ;-)

@ziomekg Racja. Dlatego ja mimo wszystko lubie te male gieldy, bo w jakis sposob staraja sie wyroznic w porownaniu do starych wyjadaczy. Wplaty i wyplaty na bitmaszynie sa swietne. Na dgtmarket z kolei 3 miesiace bez prowizji dla nowych uzytkownikow i konkurs tradingowy. Obie te niewielkie gieldy calkiem sprawnie dzialaja i mozna w