Wpis z mikrobloga

Dla Mirków majsterkowiczów- chciałbym powiedzieć o zakupie budżetowej wiertarko - wkrętarki jakiego dokonałem, moim zdaniem okazyjnym bo w cenie 168 PLN - wiem, nie ma walizki transportowej, bitów w zestawie ani drugiego akumulatora, ale mimo wszystko uważam, że poniższe parametry są tego warte:

Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 1,3 Ah
Typ akumulatora litowo - jonowy
Maksymalny moment obrotowy 29 Nm
Prędkość obrotowa 0 - 350 / 0 - 1350 obr./min
http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-nutool-18-v-2.html#search-product

Do okazyjnego majsterkowania oraz prac domowych powinna wystarczyć. @ElmetMarket: mam rację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#majsterkowanie #narzedzia #dobrydeal
polanddanny - Dla Mirków majsterkowiczów- chciałbym powiedzieć o zakupie budżetowej w...

źródło: comment_TESPuH9SBbtv2Mrvyi9bGzfQCYIY5Fzi.jpg

Pobierz
  • 16
@polanddanny: Do okazyjnego majsterkowania jak najbardziej. Jeśli nie zamierza się używać wkrętarki częściej niż 1-2 razy w miesiącu, to nie ma sensu dopłacać do markowych urządzeń.
Przy częstszym lub intensywniejszym użytkowaniu polecamy rozważenie naszej oferty. Miejmy nadzieję, że następną wkrętarkę kupisz u nas( ͡º ͜ʖ͡º).
Tak czy inaczej zapraszamy po wiertła, bity i inne akcesoria.
@polanddanny: Mamy między innymi taki zestaw
Do tego możesz kupić najtańsze wiertła do betonu.
Pamiętaj, że na hasło mirko podane w formularza zamówienia w sklepie, przesyłkę masz gratis.
Niestety ze względu na profil sprzedaży nie mamy produktów, które można kupić w marketach budowlanych, a tam na pewno znajdziesz jakiś zestaw bitów i różnorakich wierteł za mniej niż 50 zł.
@polanddanny: mam dwie takie, kupiłem z wystawki 2 lata temu w casto za 50% ceny. Jestem zadowolony, fakt długo ładuje ale mam dwie więc to nie problem. Bateria niezła, ustawianie sprzęgła trochę nieprecyzyjne, duży plus za dwa biegi, mała, lekka i poręczna, ogólnie warto.
@morghul: Dzięki Mirku podbudowałeś mnie. Zobaczyłem taką Leroy Merlin z taką różnicą, że ma dwie baterie + walizkę za 258 PLN i zastanawiam się czy nie wymienić (za "zestaw" z jedną baterią bez walizki dałem 168 PLN).
Z perspektywy doświadczenia co byś wybrał? Ładowanie jest długie faktycznie, niestety nie mam "wyczucia" na jaki czas wystarczy mi baterii, zakładając, że wiercę w drewnie.
@ElmetMarket: Przecież o tym pisałem, inna geometria końcówki widiowej i ostry szpic. A wracając do odpowiedzi na moje pytania bo ciągle interesują mnie te najtansze wiertla do betonu, ktore polecacie do ciecia plytek.