Wpis z mikrobloga

Sobota, 04.06.2016,Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny #mikromodlitwa
Intencje na dzień dzisiejszy znajdują się w komentarzu do wpisu.

Wszystkie intencje z tego wpisu odmówię w dniu jutrzejszym przed obrazem Matki Boskiej licheńskiej więc zachęcam do zostawienia swojej prośby.

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19eiNIgkMfHcPoQXkQpcVl_PSzH1tjwl7ZB-K7soROZo/edit#gid=758635888

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡º ͜ʖ͡º).
Dzisiejsze będą oczywiście na niedzielę.
M.....k - Sobota, 04.06.2016,Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny...

źródło: comment_PnDFYaDka4n0nuZ0HpPhdzhJT8e0e3Ck.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: Bardzo proszę o zdrowie dla mojej Babci i o pomyślny przebieg operacji, która czeka ją w przyszłym tygodniu. Dla siebie proszę o to, aby wszystko jak najlepiej poszło mi w sesji, szczególnie kolokwia i zerówki w przyszłym tygodniu
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: proszę o zdrowie oraz błogosławieństwo dla mnie i rodziny, rozwiązanie problemów, dobrą drogę w życiu dla mojego przyjaciela, a także o zdanie sesji.
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak Proszę o modlitwę o pokonanie lenistwa i nie odkładanie przeze mnie obowiązków na ostatnią chwilę oraz zaliczenie ostatniego przedmiotu jaki został mi na studiach inżynierskich, a który powtarzam już kolejny raz.
  • Odpowiedz