Wpis z mikrobloga

Granie z kompem to jest jakieś nieporozumienie, 6 meczy, oddał łącznie 9 strzałów, 8 celnych i zdobył 8 bramek.
Strzały wyłącznie z 12-8 metra. Strzałów z dystansu nie uświadczysz. Gram karierę w 2 lidze angielskiej, a i tak każdy mecz gram z tiki taką barcelony, miliardy idealnych nierzadko niemożliwych fizycznie podań. Kolesie z overall 68 a #!$%@?ą lepiej niż messi... Tylko się człowiek szczerze #!$%@?.
Znowu grasz karierę jakimś bayernem czy inną barcą to #!$%@? wszystkich minimum 4 bramkami i to też nie ma sensu. Nie mam radości z grania w tę grę -_-
#pes2016 #pes16
  • 4
  • Odpowiedz
@Mald: To tak jak ja, po demie byłem zachwycony. Nie widziałem błędów z poprzedniej wersji, a potem im dalej w las tym gorzej. Tzn. niby lepiej do poprzedniej wersji, a zupełnie nie miałem funu.
  • Odpowiedz
@footix: Nie wiem mireczku, nie grałem w poprzednie wersje nie licząc czwóreczki, przesiadłem się w tym roku z fify i nie żałuję, jednak zaczyna mnie to frustrować mocno jak nie można pograć normalnie tylko biegasz aż odbierzesz a jak dopuścisz do strzału to masz pewną bramkę, zauważyłem że można spokojnie wziąć bramkarza ze szkółki a kasę z tych dobrych tormanów przeznaczyć na zawodników z pola bo bramkarz w tej grze
  • Odpowiedz