Wpis z mikrobloga

Mój #wroclaw taki piękny: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/nagroda-wojewody-za-zalapanie-bombiarza-dla-pieciu-policjantow,10057506/

10 koła nagrody za to, że wykonywali swoje #!$%@? obowiązki :/ I oczywiście osoby postronne, które udostępniły nagrania i pomogły w znalezieniu bombiarza dostaną jedno wielkie gówno :/
Nóż się w kieszeni otwiera...

##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?

PS. Do policjantów jako takich nic nie mam, jak do tej pory samych porządnych na swojej drodze spotkałem.
  • 7
@rbielawski: ja dostanę ewentualnie premię raz w roku, jeżeli firma osiągnie dobry wynik finansowy a ja personalnie będę na czas wywiązywał się z obowiązków. Jakoś nikt premii nie daje normalnym ludziom za to, że np ogarnęli awarię. Tak samo podstawą obowiązków policjanta jest łapanie "tych złych" i jeżeli taki policjant po roku miałby bardzo wysoki współczynnik złapanych to jak najbardziej zasługuje na premię. Ale takie coś? Pff... Toż to promowanie patologii:
@sEB-q: w artykule napisali, że dostali do podziału na pięciu. Bardziej mi chodzi o to, że dostali nagrodę. Wyobrażasz sobie żeby strażak dostał nagrodę za ugaszenie pożaru? Za uratowanie kogoś z pożaru tak, ale za to, że wykonywał podstawowe obowiązki? Fajnie, że są chociaż w ten sposób doceniani biorąc pod uwagę cały hejt, który leci w stronę policji ale i tak uważam, że są lepsze sposoby premiowania, przede wszystkim za wyniki.
@Berbelucha: wyobrażam sobie żeby strażak dostał nagrodę , tak samo tutaj, przecież mogli go .. nie złapać i się bawić z nim w kotka i myszkę przez np pół roku paraliżując całkowicie miasto, zrobili robotę szybko, sprawnie i dobrze. Lepsze to niż dać w jakieś spółce skarbu państwa nagrodę sekretarce za ..... ( ͡° ͜ʖ ͡°)