Wpis z mikrobloga

@elwafel: Przecież nikt nie chce odbierać dzieci matkom i dawać je dwóm gejom! Twój komentarz jest tak skrajnie manipulacyjny, że nie powinienem nawet odpisywać. Niestety mam taką wadę, że zawsze i tak odpisuję....

Nie robi mi różnicy jakiej płci są moi rodzice. Jakby moja mama nagle zrobiła coming out, że jest mężczyzną i poddała się operacji korekty płci, to jako mężczyznę kochałbym ją dalej tak samo. Jakbym nie miał moich
  • Odpowiedz
@elwafel:

Ja osobiście wolałbym wychować się w domu dziecka, niż być wychowanym przez 2 facetów.


To dlatego, że brakuje ci wyobraźni i rozumu, nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie patologie dzieją się w domach dziecka.
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: ja też nie napisałem, że ktoś odbiera matkom dzieci! I w tym momencie twój komentarz to manipulacja. Poza tym tak jak pisałem wcześniej, często dzieci wychowywane przez gejów rodzone są przez matki zastępcze. Takie dziecko nie ma szansy wyboru. Często nigdy nie pozna swojej matki. To bardzo przykre i okrutne. Tyle.
  • Odpowiedz
@elwafel:

Ja osobiście wolałbym wychować się w domu dziecka, niż być wychowanym przez 2 facetów.


Sorry, ale jeżeli piszesz poważnie, to znaczy że nie masz pojęcia, co to jest dom dziecka, ani jakie realia tam panują...Wydaje ci się, że to jest jakiś hotel dla sierot... Są ludzie, którzy twierdzą, że więzienie w porównaniu z bidulem to całkiem przyjemne miejsce...
  • Odpowiedz
@elwafel:

Ja osobiście wolałbym wychować się w domu dziecka, niż być wychowanym przez 2 facetów

Niestety wyrosłeś na uprzedzonego homofoba. Jako dziecko nie miałbyś z tym problemu. Jakoś małe dzieci adoptowane przez homoseksualne pary (zarówno gejów, jak i lesbijek, bo oczywiście stosujesz kolejną manipulację sprowadzając temat jednopłciowej adopcji do pary gejów) nie mają z tym problemów. Po prostu nikt im jeszcze nie wmówił, że jest w tym coś złego. Dzieci nie rodzą się homofobami, rasistami, bigotami, ksenofobami, seksistami itd.

A poza tym wiele dzieci wychowywanych przez gejów nie jest z domu dziecka. Rodzą je
  • Odpowiedz
@elwafel:

ja też nie napisałem, że ktoś odbiera matkom dzieci! I w tym momencie twój komentarz to manipulacja.

Nieprawda. W temacie praw LGBT wyskoczyłeś z odebraniem mi matki, a mimo stosowania takiego obrzydliwego argumentu potem jeszcze masz czelność Duszkowi wypominać ad personam i to tam, gdzie go nie ma.

Takie dziecko nie ma szansy wyboru. Często nigdy nie pozna swojej matki. To bardzo przykre i okrutne. Tyle.

Bo to nie
  • Odpowiedz
@wasted: to jest mało ważne co ja bym wolał. Ważne jest to, że pary gejowskie płacą za to, żeby kobieta urodziła im dziecko, które wychowa się bez matki. Takie dziecko nie ma wyboru, nikt je nie pyta o to, czy chciało by być obdarzone matczyną miłością, mieć relacje z własną matką, o to czy dzieci tego dziecka będą miały babcię, a nie np. 4 dziadków.
  • Odpowiedz
@elwafel:

Ty nie nazywasz rzeczy po imieniu, po prostu brak ci argumentów do dalszej dyskusji.


Argumentów na co? Napisałeś swoją opinię podpartą ignorancją i jaki mam dać na to argument? Poczytaj
  • Odpowiedz
@ghostface: "gówno opinie, "nie mają uzasadnienia" - znowu to samo XD. A poza tym jakie gówno opinie? Piszę, że te dzieci nie mają wyboru posiadania matki, a ty wyjeżdżasz mi tu z linkami dotyczącymi przystosowania ludzi LGBT do rodzicielstwa. Ja nic o tym nie pisałem! Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@ghostface: znowu mnie obrażasz. Dlaczego? Tym właśnie pokazujesz swoją słabość i brak argumentów, to że nie najlepiej, a właściwie w ogóle posiadłeś umiejętność dyskusji i logicznego myślenia. Kończymy.
  • Odpowiedz