Wpis z mikrobloga

@lowca_chomikow: Nie wiem czy masz dzieci ale osoby inne, spoza grupy są spychane na margines. I te dzieci nie mają pojęcia co to jest homofobia. W środowisku dzieci jest to zjawisko powszechne nawet w tych twoich idealnych społeczeństwach zachodnich. A co do Polski to nikt Cię tutaj nie trzyma. Granice są otwarte. Wsiadaj w auto i do widzenia.
  • Odpowiedz
@Kajotpe:

Dlaczego jesteś taki nietolerancyjny? Nazywasz innych ludzi "#!$%@?" bo mają inne poglądy od Twoich?

Jestem tolerancyjny. Pozwalam #!$%@? homofobom być #!$%@? homofobami. Nie chcę tego zakazywać, nie chcę tego karać, ale nie zamierzam ukrywać mojej opinii na ten temat.
@ediz4: Przecież napisałem, że dzieci śmieją się z wszystkiego, więc to gówno, a nie argument.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy masz dzieci ale osoby inne, spoza grupy są spychane na margines.


@ediz4: i to ma być argument na co? Dziecko "inne" ma nie chodzić do szkoły, bo jeszcze jakiś gnój będzie się z niego śmiał?
  • Odpowiedz
@ediz4: jakie masz rozwiązanie tego problemu? Nie puszczać dzieci do szkoły, bo może będą mieli gorzej? Kto właściwie wtedy w szkole zostanie, skoro zawsze dzieci się śmieją z innych i słabszych?
  • Odpowiedz
Ja osobiście wolałbym wychować się w domu dziecka, niż być wychowanym przez 2 facetów. A poza tym wiele dzieci wychowywanych przez gejów nie jest z domu dziecka. Rodzą je zastępcze matki.
  • Odpowiedz