Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #gemz A to ciekawostka. GEMZ na POLO zostanie zdelistowany: On 6/3/2016, the following markets will be delisted: ARCH, EXE, GEMZ, INDEX, MIL, MRS, NOXT, XCH, XDP . Można się spodziewać w wyniku tej informacji spadku ceny w dół. Co do reszty z tej listy jak najbardziej zgadzam się że to śmieci. No ale GEMZ - cóż niskie obroty to będzie delistacja. Zresztą GEMZ chyba jest najbardziej handlowany na bittrex. Może i dobra okazja będzie na GEMZ jak mocno spadnie.

Dopisek: Nawet nie zauważyłem że GEMZ bardzo mocno spadło w ostatnich dniach. Ciekawe co jest tego przyczyną. Ale chyba jedynie to że będzie zdelistowany.
  • 13
@xrn51: są ludzie, którzy się interesują w tym wielu Polaków m.in @uzamkniete inni to tylko wyskakują i chwalą się jak idzie w górę. Teraz nie odzywają się bo się wstydzą. Legitny biznes, ma reklamodawców w tym polską firmę cryptcoins ostatnio widziałem. Nie wiem jak im tak naprawdę teraz idzie ale chyba zainteresuję się jak jeszcze trochę cena spadnie. Jak okaże się, że nic złego nie dzieje się to może się dokupię.
@BITmaniak: weź również pod uwagę, że ich model biznesowy może poprostu nie wypalić i zbankrutują zawsze jest taka możliwość, tak już jest ze starterami. Chociaż nie wydaje mi się. To raczej inwestycja długoterminowa przynajmniej do czasu rozdania pozostałych tokenów, do tego czasu nie należy spodziewać się wzrostów. Jak czegoś się dowiem to dam znać.
@BITmaniak: zrobiłem takie szybkie rozpoznanie i wygląda mi na to, że projekt ma się bardzo dobrze.
Dwa dni temu ogłosili, że są gotowi dla Androida 3.0 a teraz rozmawiają z Poloniexem na temat nie usuwania gemz.
https://mobile.twitter.com/getgemsorg
Znamy z doświadczenia wiele scamów a ten projekt nie jest scamem na pewno i ma bardzo dobrych deweloperów.
Chodzi moim zdaniem tylko o to, że nie ma obrotów dużych a to może być dobry
Dwa dni temu ogłosili, że są gotowi dla Androida 3.0 a teraz rozmawiają z Poloniexem na temat nie usuwania gemz.


@pawlo74: też tak uważam że z POLO nie usuną. Moim zdaniem nie ma mowy żeby usunęli z POLO - zagrywka marketingowa bardziej o zdołowanie kursu chodziło.

POLO trochę zadziwia w tej kwestii - bo jest oczywistym że GEMZ nie jest żadnym scamem. I dziwi że POLO chce usunąć GEMZ nie patrząc