Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Składam podanie o pokój jednoosobowy w akademiku. Muszę jednak dołączyć do wniosku uzasadnienie, dlaczego chcę taki pokój. Jak uzasadnienie będzie spoko to dostanę pokój. Macie jakiś pomysł co napisać? Myślałem, żeby opisać moją fascynację polskim reggae i związaną z tym obawę przed urazami pewnych części ciała moich współlokatorów, ale to chyba by nie przeszło. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#akademik #taktyk #studbaza
  • 8
  • Odpowiedz
@JanLaguna: żółte papiery ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to argumentowałbym to tak jak koleżanka wyżej. Nie chciałbyś może udzielać się w samorządzie lub jakoś bardziej na uczelni? To zawsze jakiś argument by dostać "1" a znajomości w takim samorządzie może też załapiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nocna_furia: Dzięki, to na pewno wpiszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Selene: Jak jeszcze przyjdę składać wniosek w dredach, to pokój już jest mój. ( )
@paulewicz: U mnie chyba jest podobnie, bo jest 10 pokoi jednoosobowych na 300 mieszkańców, też jedne zajmuje doktorantka. Nie, żebym narzekał na kilkuosobowe pokoje, ale posiadanie osobnego pokoju przez całe życie zrobiło swoje.
@shlftp:
  • Odpowiedz
@JanLaguna: koleżanka z kierunku trafiła jedną fajną współlokatorkę, zgrały się. Jednak trzecia osoba to był brudas i szybko się jej pozbyły. Wcześniej też miały jedną dziewczynę, której wszystko przeszkadzało. Wiadomo, na różnych ludzi można trafić.
  • Odpowiedz