Wpis z mikrobloga

Widzieli? http://www.umidigi.com/page-umi_super.html Specka spoko. Wygląd niezły. Warto rzucić okiem jeśli ktoś szuka telefonu do 200$. Czyżby nowy konkurent dla xiaomi redmi note 3 pro?
A oto kupony -70$, które dostałem od umidigi na maila:

DXH3Y0LZ - Deal Home, Aliexpress
COUPON - Geekbuying
Umisuper70 - Tomtop
bg70$super - Banggood
HT22446688 - BlackPeach, Aliexpress

Linki dali mi z jakimiś refami więc lepiej nie będę wrzucał.

#aliexpress #banggood #zakupyzchin #telefony #tomtop #geekbuying i #xiaomi, co wy na to?
  • 10
  • Odpowiedz
@Neneszo: To faktycznie byłaby niezła propozycja. Może zresztą i jest dla tych, którzy nie bawią się w custom ROM-y i którym MT nie przeszkadza. Ciekawe jak z obsługą bandów LTE w PL...
  • Odpowiedz
  • 0
@bartan1002: wyleczyłem się z umi. jak w zeszłe wakacje zapowiedzieli lollipopa dla umi emax, tak go do dziś nie ma i nie będzie, choć co chwilę zapewniali, że już już. na ekranie pojawiły mi się 2 jaśniejsze plamy. digitizer rozbiłem - koszt digitizera z ekranem 80$, bez ekranu 30$ (teraz taniej), ale później problem, bo nikt za bardzo nie chce się podjąć wymiany. w końcu kupiłem RN3pro i uważam, że to
  • Odpowiedz
Może i mieć Mediateka, może i mieć Snapa, może mieć i 6GB RAMu, ale widzę że nie tylko producenci tych chińskich telefonów ale i komentujący tutaj nie do końca wiedzą że najważniejszy w smartfonie nie jest hardware, ale software. Xiaomi wygrywa z innymi chinolami bo mają świetną, ciągle aktualizowaną i wspieraną nakładkę, dzięki czemu każdy ma pewność że nie dostanie jednej aktualizacji a potem kliencie #!$%@? bo zrobiliśmy w tym roku już
  • Odpowiedz