Wpis z mikrobloga

jestem głupia... :(
spotykałam się z fajnym facetem i w przypływie #!$%@? wie czego przyczepiłam się o to, że dziwnie odpisuje. czaicie? kobita lat 25 czepia się, że facet DZIWNIE ODPISUJE! od słowa do słowa i po chłopie. był i nie ma.

chora #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
  • 2
@worldmaster: konkretnie to zaczynał rozmowę i urywał w trakcie, czego bardzo nie lubię; wg mnie pisał bardziej olewczo i patrząc na to z boku dostrzegam plusy szopki, którą odwaliłam :)
  • Odpowiedz
przeprosiłam i przyznałam się do błędu, ale tym razem ta druga strona unosi się honorem i milczy


@MalaMi1234: Dobrą choć ryzykowną taktykę obrał. Liczy że wrócisz do niego na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli wypali będzie miał Cię w garści. Typowy samiec alfa który musi pokazać kto tu jest panem :)
Pewnie wie, że lubisz takich facetów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
przeprosiłam i przyznałam się do błędu, ale tym razem ta druga strona unosi się honorem i milczy


@MalaMi1234: Dobrą choć ryzykowną taktykę obrał. Liczy że wrócisz do niego na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli wypali będzie miał Cię w garści. Typowy samiec alfa który musi pokazać kto tu jest panem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@worldmaster: to się przeliczy ;) za szopkę przeprosiłam i to stosunkowo szybko, w związku z czym i na głupie gierki nie mam ochoty. albo odzywa się jutro i zapominamy o temacie, albo możemy uznać temat za zamknięty.
tak swoją drogą "no, dobrze, przegięłam" etc można uznać za przeprosiny? :p przyznanie się do winy to takie jakby przepraszam.
  • Odpowiedz
@MalaMi1234: Problemy XXI wieku :P oceniać stosunek ludzi na podstawie tego, w jaki sposób odpisują. Serio, problemy pierwszego świata. Powinno się brać pod uwagę tylko to, jak dana osoba zachowuje się osobiście w twoim towarzystwie. Przykład? Spotykam się z dziewczyną, do której gdybym miał twoje nastawienie to przysapałbym się, że "dziwnie" odpisuje bo potrafi wieczorem odczytać a następnego dnia dopiero popołudniem odpisać. Ogólnie tak sobie wymieniamy długie wiadomości co parę godzin.
  • Odpowiedz
tak swoją drogą "no, dobrze, przegięłam" etc można uznać za przeprosiny?

@MalaMi1234: Nie przeprosiny ale przyznanie się do winy co niebieski może wykorzystac :)
Teraz pewnie przeprosisz czym już koleś będzie całkowicie podjarany (oczywiscie nie da tego po sobie poznac) i w duchu odtrąbi triumf :)

Daj znać bo aż jestem ciekaw kto pęknie pierwszy :)

  • Odpowiedz
@MalaMi1234: Poszukaj kogoś innego i nie #!$%@? takich rzeczy na przyszłość ;) Ten już pewnie ma wyrobioną o Tobie opinię i wątpię, żeby jakiekolwiek przeprosiny/wyjaśnienia coś zmieniły. Wyszłaś na idiotkę i tego zmazać się nie da :P
  • Odpowiedz
Boże jak ja nie lubię takich gierek.


@MalaMi1234: Ja raczej też jestem fanem zdrowych relacji i partnerskiego kompromisu no chyba, że faktycznie różowy zasługuje na szybki kurs wychowawczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Nie)stety my faceci nauczyliśmy się, że kobieta nie lubi gdy w związku cały czas wszystko gra i nie iskrzy (bo jest za słodko a więc nudno) więc od czasu do czasu podejmujemy te Wasze gierki
  • Odpowiedz
  • 2
@MalaMi1234: chwila chwila, zanim sprawa pójdzie za daleko, przejrzyj jeszcze jego wiadomości, może faktycznie dziwnie odpisywał, zbyt dziwnie
  • Odpowiedz
przeprosiłam i przyznałam się do błędu, ale tym razem ta druga strona unosi się honorem i milczy


@MalaMi1234: Aaa... To o was Brzechwa pisał w swoim wierszu "żuraw i czapla" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@smyl: jeden mądry. owszem odpisywał dziwnie i nie tak jak zwykle, do czego mogłam się przyzwyczaić. sam fakt, że teraz ma w poważaniu moje 'przeprosiny' o czymś świadczy. ale szkoda na mirko się wybielać.
tak czy siak łap plusa za spojrzenie na sytuację z tej drugiej strony :)
  • Odpowiedz