Wpis z mikrobloga

@DeXteR25: Wybacz, ale za malowanie na murach powstańczej kotwicy ginęli ludzie. I ja, jako osoba która historię zna i uważa się za patriotę, nie życzę sobie, żeby każdy sebek mógł sobie mordę tym symbolem wycierać. Brzydzę się też przedsiębiorcami, którzy na symbolach, za które ginęli ludzie, robią pieniądze. Gardzę, chociaż jaki wolnorynkowiec szanuję, że zarabiają duże pieniądze na gimbopatriotyzmie.
  • Odpowiedz
Hurra, żołnierze wyklęci, w kaźniach mordowani! Cieszmy się, radujmy się!


@Pawu1on: Gineli jako bohaterzy, jako ludzie z których powinniśmy być dumni. Dzięki nim możemy chociażby pisać sobie o nich spokojnie w internecie. Trzeba o nich pamiętać, warto wiedzieć kim byli.
  • Odpowiedz
Wybacz, ale za malowanie na murach powstańczej kotwicy ginęli ludzie. I ja, jako osoba która historię zna i uważa się za patriotę, nie życzę sobie, żeby każdy sebek mógł sobie mordę tym symbolem wycierać. Brzydzę się też przedsiębiorcami, którzy na symbolach, za które ginęli ludzie, robią pieniądze. Gardzę, chociaż jaki wolnorynkowiec szanuję, że zarabiają duże pieniądze na gimbopatriotyzmie.


@komitet_figli: Ginęli, a dziś nie jest symbolem zakazanym. Możemy pamiętać ten symbol
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Wyjaśnij proszę, czym jestem sfrustrowany? Tylko napisz konstruktywnie.

Już widzę radość powstańców warszawskich, którzy zobaczyliby sebów #!$%@?ących stolicę z symbolami PW na odzieży. :-)
Polecam też zobaczenie masę nieudolnych kotwic na murach miast. W imię czego te kotwice są malowane?
  • Odpowiedz
Wyjaśnij proszę, czym jestem sfrustrowany? Tylko napisz konstruktywnie.


@komitet_figli: Nie wiem. Może czymś jesteś. Życiem, brakiem kasy, jakimiś problemami, a może zwyczajnie nie dopuszczasz do siebie myśli, że inni ludzie mają takie prawa jak Ty.

Już widzę radość powstańców warszawskich, którzy zobaczyliby sebów #!$%@?ących stolicę z symbolami PW na odzieży. :-)

Polecam też zobaczenie masę nieudolnych kotwic na murach miast. W imię czego te kotwice
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No to konstruktywnie się odniosłeś do mojej rzekomej frustracji. Gratuluję. Masz piramidkę, która zobrazuje twój argument z frustracją.

Zawsze myślałem, że ojczyznę, czy patriotyzm ma się w serduszku, a nie na koszulce- na pokaz. No, ale skoro ludzie potrzebują tak bardzo obnosić się z tym, że coś tam świta im powstanie warszawskie i w ogóle, no to nie mam pytań. Szkoda tylko, że ten patriotyzm ludzi z koszulkami z
k.....i - @DeXteR25: No to konstruktywnie się odniosłeś do mojej rzekomej frustracji....

źródło: comment_YyHh1bYyG4hl1U7ovzmxcfQOq10pcQiQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Chcesz argumentów. A sam sprowadzasz wszystkich do jednego wora. W serduszku jak najbardziej. koszulka czy bluza nie są niczym złym IMO. PW tragedią niewątpliwie było ale też obrazem odwagi, męstwa, niezłomności, bohaterstwa. O tym powinniśmy pamiętać.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Powinniśmy pamiętać, ale nie gloryfikować. Sami powstańcy niejednokrotnie powtarzali "nigdy tego nie powtarzajcie". Powinniśmy również pamiętać o wszelkich grzechach Armii Krajowej, jak chociażby nieudane otrucie Józefa Retingera w imię politycznych gierek. Również powinniśmy pamiętać o wszelkich przestępstwach wyklętych, jak np. terror majora "Ognia" na Podhalu.

Szkoda tylko, że 3/4 noszących koszulki Red is Bad o tym nie pamięta, ba, nawet nie wie, bo zwyczajnie mają wypaczone pojmowanie świata i
  • Odpowiedz
pomijając fakt, że to fejk, to wkleję swoje słowa ze wczoraj:

beke to sobie robią pseudopatryjoci wycierający sobie ryje tym symbolem, jebiąc na nim kasę i #!$%@?ąc go gdzie się da. To trochę jak z papą: tak wszyscy na siłę wrzucali we wszystko papieża, że się przejadł już wszystkim, każdy tym rzyga i dlatego #cenzopapa jest niejako ujściem tego przejedzenia i znudzenia przaśnością i ilością symboliki papieskiej.

Tak samo niedługo
  • Odpowiedz