Wpis z mikrobloga

Ja też nie, co ma Władca Pierścieni do papieża. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam wstawiłeś prześmiewczy obrazek pod #bekazkatoli a teraz się zachowujesz, jakbyś to nie ty wstawiał. Weź się ogarnij.


@Mr--A-Veed: Mimo wszystko bekazkatoli to co innego niż rasizm. A jeśli nie rozumiesz tego oczywistego porównania do Władcy pierścieni i sceny w której to Saruman zwraca się do swoich wojowników to już nie
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Ale o jakim ty rasizmie mówisz? Sam nabijasz się z papieża, a innym masz za złe, że wstawiają żart z papieża i dwóch czarnoskórych dzieciaków?

Ja ci "antykatolicyzmu" nie wypominam. Wyjmij kija z dupy i skończ z hipokryzją, bo sam siebie kompromitujesz.
  • Odpowiedz
Sam wstawiłeś prześmiewczy obrazek pod #bekazkatoli a teraz się zachowujesz, jakbyś to nie ty wstawiał. Weź się ogarnij.


Ja ci "antykatolicyzmu" nie wypominam. Wyjmij kija z dupy i skończ z hipokryzją, bo sam siebie kompromitujesz.


@Mr--A-Veed: Nie ma to jak zrobić #!$%@?ę z logiki i kłamać
  • Odpowiedz
@Zuldzin: akurat to Ty tu #!$%@?. Tak samo co ma beka z katoli do śmiesznych obrazków z pape? Sam jestem katolikiem i co to znaczy, że mam się nie śmiać z takich memów? Beka.
  • Odpowiedz
@durielek: IMO jest podkreślenie w rodzaju "take no prisoners", bo armie często biorą jeńców, a rozkaz "nie oszczędzać nikogo" oznacza, żeby nie litować się nad tymi, którzy się poddają.
  • Odpowiedz