Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś chce wbić trofeum za speedrun bez przechodzenia gry to a) NIE POBIERAJ aktualizacji 1.03 (która pojawiła się kilka godzin temu) bo prawdopodobnie ona naprawia tego glicza i b) obejrzyj filmik z instrukcją :-D
Zrobiłem kilka minut temu i na 1.02 działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i na wszelki wypadke zrób kopie zapasową głównego zapisu gry w chmurze/na pendrivie.
#uncharted #uncharted4 #ps4
janushek - Jeżeli ktoś chce wbić trofeum za speedrun bez przechodzenia gry to a) NIE ...
  • 6
  • Odpowiedz
@Adams_GA:

ja #!$%@? wykorzystywać glitch dla trofeum xD

Keksimusmaximus.jpg
I co z tego? To nie jest glitch do multi czy inna "psuja" gry. Tu zwyczajnie zaoszczędzasz sobie 4-6h, lol.
Jeżeli ktoś się chce bawić w platynę w tej grze to świetna opcja. O #!$%@? bul XD
  • Odpowiedz
@janushek: a patrz a ja myślalem że w zdobywaniu platyny chodzi o to żeby pokonać wszystkie wyzwania jakie stawia twórca gier i zrobić to samemu i mieć satysfakcję z tego że dało się to osiągnąć xD A tu wychodzi na to że #!$%@? nie ważne jak ważne żeby mieć nic nie znaczące osiągnięcie w kolekcji xD
  • Odpowiedz
a patrz a ja myślalem że w zdobywaniu platyny chodzi o to żeby pokonać wszystkie wyzwania jakie stawia twórca gier i zrobić to samemu i mieć satysfakcję z tego że dało się to osiągnąć xD


@Adams_GA: serio? A ponoć trofea są dla debili i w ogóle na #!$%@? to, rak branży itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest Uncharted - tą grę trzeba +- 4 razy
  • Odpowiedz
Także tak XD buldup bo ktoś może sobie zaoszczędzić jeden wieczór.


@janushek: to po #!$%@? Ci ta platyna jak nie chce Ci się robić wszystkiego? xD Nie mam bólu dupy tylko pokazuję jak robisz #!$%@?ę z logiki. Niby się śmiejesz że ludzie mówią że trofea są dla debili, ale właśnie pokazujesz że tak jest
  • Odpowiedz