Wpis z mikrobloga

Witold Waszczykowski, z całym szacunkiem, pan minister, słyszałem, że jego dziadek był poczmistrzem w Wołkowysku. Myślę, że to jest ten horyzont możliwości i kompetencji jaki w tej rodzinie się osiąga i niestety jest to nieszczęściem wielkim dla tego człowieka i dla Rzeczypospolitej, że został wyniesiony tak wysoko ponad poziom swoich kompetencji.


#zaorane

http://www.wykop.pl/link/3157463/grzegorz-braun-telewizja-republika-wolne-glosy-06-05-2016/

#4konserwy #braun #grzegorzbraun #bekazpis #dobrazmiana #polityka
Wolnosciomierz - > Witold Waszczykowski, z całym szacunkiem, pan minister, słyszałem,...
  • 9
@SynuZMagazynu: No tak to jest straszne, bo po to dyplomaci powstali by ładnie mówić, ale wiem, że niektórzy nie ogarniają. Co do Brauna i Waszczykowskiego to sądze, że głównym powodem dlaczego Braun go nie lubi to są jego działania, posłuchasz jednego wykładu Brauna o geoolityce to zrozumiesz
bo po to dyplomaci powstali by ładnie mówić


@SirSherwood: to ja takich co ładnie mówią nazywam kłamliwymi populistami, Braun przytacza wiedzę o której większość nie wie i tym może manipulować i zdobywać "fanów", trochę prawdy powiedział o masonach itd. ale teraz to już faktycznie mu nie wierzę w wiele tez, zresztą to i tak nieważne