Wpis z mikrobloga

@jawor44: Możesz umieścić tylko po fragmencie? To zbierz fragmenty do kupy i udostępnij całość. Dobrze wiesz, że zakaz udostępniania nie ma sensu, bo składy tak czy siak są, nawet same ilości nikomu praktycznie się nie przydadzą, bo nie ma dostępu do identycznych składników, a ilości ludzie powinni poznać, żeby nie było więcej takich zdziwionych jak ja.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Do tej kanapki zawsze szła 1/2 plastra sera i 20 ml sosu (tyle na oko jest).
Pewnie kiedyś przez błąd dali ci cały plaster, ale na menu przy kasach zawsze widać to, co powinno się znaleźć, więc niepotrzebnie kręcisz gównoburzę.
  • Odpowiedz
po drugie jest za dużo do stracenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jawor44: Tzn co jest do stracenia? Co tam jest takiego, że McD miała by się stać krzywda? A sam fakt, że tutaj już wrzucono to ktoś stracił? Nie lepiej uświadamiać klientów, żeby nie było takich dyskusja jak ta teraz?

To jak jest coś więcej niż tylko składy kanapek, a mnie interesują tylko składy kanapek, to
  • Odpowiedz
@jawor44: tak jak pisałem - widocznie się zmieniło, żadna strata, kanapka całościowo dla mnie jest ochydna.
@push3k-pro: będziesz ważył kanapki? nie spotkałem się z odmową wymiany jeśli klient jest niezadowolony z jakości (no chyba kupił 20 nug. i zjadł 19 , po czym mówi, że były stare i chce nowe :D ), i trzeba rozmawiać z kierownikiem zmiany
  • Odpowiedz
będziesz ważył kanapki?

@juzf: Nie, po prostu nie chcę mieć takiego zdziwienia jak przy tym filet-o-fish. Btw. dla mnie nie jest to zła "kanapka", ale ja ogólnie lubię ryby, w tym fish+chips+sos tatarski.
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: O, kurde, jeszcze by brakowało, żebym #!$%@? robił xD

@karolajjnn: @jawor44: @juzf: @Justyna712: Btw. dostałem odpowiedź.:

Dziękujemy za podzielenie się informacjami na temat produktów oferowanych w restauracji we Wrocławiu.

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie muszę z przykrością stwierdzić, że opisana sytuacja nie powinna mieć miejsca w lokalu działającym pod szyldem McDonald’s. We
  • Odpowiedz