Wpis z mikrobloga

@lililililil: widzę w tym wątku prawactwo reprezentują troglodyci "xddd" i zielone multikonta, które potrafią używać merytorycznych argumentów.
Wszyscy wiedzą, że to co dzieje się w sprawie Trybunału Konstytucyjnego to robienie #!$%@? z prawa. Wszyscy oprócz wykopowych prawaków. Rząd który nie przestrzega konstytucji powinien traffic pod Trybunał Stanu. Bo większości w celu zmiany konstytucji - nie ma. Więc nie powinien jej łamać.

@fledgeling: nie mam nic wspólnego z lewactwem.
  • Odpowiedz
Wszyscy wiedzą, że to co dzieje się w sprawie Trybunału Konstytucyjnego to robienie #!$%@? z prawa. Wszyscy oprócz wykopowych prawaków. Rząd który nie przestrzega konstytucji powinien traffic pod Trybunał Stanu. Bo większości w celu zmiany konstytucji - nie ma. Więc nie powinien jej łamać.


@fledgeling: Dla Was, którzy świat widzą czarno-biało (prawacko-lewacko) to jest skomplikowane, ale patrzący z boku mają po prostu dość tej szopki. Nikt z opozycji wcale nie
  • Odpowiedz
@fledgeling: Pod trybunał stanu to najpierw powinna trafić poprzednia władza. Jakoś prawo wtedy Cię za bardzo nie interesowało, co? :) Mam kompletnie #!$%@? na pis, dla mnie to takie same lewackie pomioty jak nowoczesna i po. Tyle że różnica między tymi partiami jest taka że to po i nowczesna zachowują się jak dzieci którym zabrano lizaka co jest mega śmieszne, kocham patrzeć jak się gotujecie ze złości widząc takie obrazki
  • Odpowiedz
Dla Was, którzy świat widzą czarno-biało (prawacko-lewacko) to jest skomplikowane, ale patrzący z boku mają po prostu dość tej szopki.


Prawo albo się łamie, albo się nie łamie. Konstytucji się przestrzega, albo nie.
Ale przychodzi jakaś zielonka i twierdzi, że jest zmęczona tym, że słyszy że rząd łamie prawo.
To może niech rząd przestanie łamać prawo?
Aha, czyli jak nie będziesz o czymś słyszał to tego nie będzie? Dzieci w przedszkolu tak myślą.
  • Odpowiedz
@fledgeling:

Dlatego go bronisz. Dostajesz za to pieniądze?


Gdzie ja idioto bronie PiS? XD Niestety ale nie pozostaje mi nic innego jak wrzucić cię na #czarnolisto bo osoba która twierdzi że każdy kto ma inne zdanie jest opłacany jest niespełna rozumu... Swoją drogą czy to nie Petru płaci swoim owieczkom za przychodzenie na "protesty" ? XD Elo.
  • Odpowiedz
Prawo albo się łamie, albo się nie łamie. Konstytucji się przestrzega, albo nie.

Ale przychodzi jakaś zielonka i twierdzi, że jest zmęczona tym, że słyszy że rząd łamie prawo.


@fledgeling: Nie jestem zmęczony dyskusją prawną, tylko dyskusją polityczną, ale nie wiem czy zrozumie to ktoś, dla kogo istnieje tylko jedna płaszczyzna rozmowy.
To jest właśnie to działanie na szkodę kraju, czyli retoryka pt. "Jesteś z nami albo przeciwko nam". Większość
  • Odpowiedz
@fledgeling: PO zostawiło po sobie pamiątke w TK niezgodnie z prawem która miała blokować niektóre "złe" ustawy dla swoich mocodawców w Berlinie i bardzo dziwne że PIS chciał to zmienić.
Teraz chodzi o wywołanie gównoburzy żeby osłabić wizerunkowo rząd, ciekawe skąd pochodzą fundusze na cotygodniowe cyrki Kodu, spontaniczna pomoc fundacji Sorosa?
  • Odpowiedz