Wpis z mikrobloga

Już wszyscy wiedzą i gratulują. Leicester mistrzem! Dziękuję Wam za kibicowanie mi, ale przede wszystkim Panom Lisom za ten niesamowity sezon! Jednak zamknąłem zakład na poziomie kiedy było £1228. Czy żałuję? Nie! Oczywiście każdy mądry po fakcie, ale na tym polega hazard... Trzeba nie tylko obstawić dobrze, ale i wiedzieć kiedy się wycofać. Ja wycofałem się w momencie, w którym Lisy złapały małą zadyszkę, a Koguty pokazały klasę i zdawałoby się są w stanie zmiażdżyć każdego. Szkoda było ryzykować prawie £1230 dla £270, które zostały w puli, czyż nie?

Oby więcej takich emocji! :)

[ #bukmacherka | #leicester | #kotelzlodziej | #pokazkupon | #chwalesie ]
U.....e - Już wszyscy wiedzą i gratulują. Leicester mistrzem! Dziękuję Wam za kibicow...

źródło: comment_WAQsNXxBDPw0OsbuxfbWaSXj2KksROza.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@UberKatze: Postawiłeś zakład przed sezonem? Skąd w ogóle pomysł, aby typować Leicester? Miałeś jakieś logiczne przesłanki? Bo ja kadry nie znałem, wiedziałem tylko, że to zespół w ostatnich latach podróżujący między 1 a 2 ligą i wzięli trenera, który z Grecją zajął ostatnie miejsce w grupie. Nie stawiałbym na Leicester choćby złamanego grosza a Ty cały funt zainwestowałeś :D
  • Odpowiedz
@nadszyszkownik_kilkujadek: Postawiłem Tottenham, Leicester i dwie inne drużyny, już nawet nie pamiętam jakie. :) Powód był głównie taki, że w Leicester byłem i mi się spodobało. :P Nic wielkiego, za wiele też nie analizowałem. :) Kupon postawiłem niestety po kilku meczach. Gdybym to zrobił przed sezonem to bym wygrał kilka razy więcej.
  • Odpowiedz