Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszlo, bo czytam reddita i bardzo wiele osób nie wie na jakiej zasadzie działa C'thun, czują się oszukani, że mimo, ze wyciszony, to dalej buffuje stronników itp.
Czy to tylko amerykanie tacy niedoinformowani, czy ogólnie ta mechanika jest aż tak konfundująca? :P
#hearthstone

Czy wiesz na jakiej zasadzie działa mechanika C'thuna?

  • Tak 76.8% (76)
  • Nie 23.2% (23)

Oddanych głosów: 99

  • 12
@kulaty: Nie no, w subreddicie /r/hearthstone jest 350 tysięcy obserwujących, z czego w tej godzinie jest aktywnych 8200. Na wykopie w ogóle obserwujących jest 1080. To jasne, że w dużo większej grupie odsetek debili będzie większy.
@Vasek: Dużo osób w tym ja (2 lata stażu) ma problem z niuansami, o których można dowiedzieć się tylko samemu grając lub gdzieś na forum. Zazwyczaj staram się czytać co jest napisane na karcie, ale pewne rzeczy są/były dla mnie niejasne np. opis karty kapłana tej co daje +10 heala, bo "twój c'thun" a wyciszony "c'thun" na stole to wg mnie nie jest to samo. Takich rzeczy jest mnóstwo i Blizz
@ZwyklyMarcin: Nah, aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć czemu blizzard czegoś takiego nie robi, po prostu są złośliwi :P
Dlatego ja, jak i pewnie inni, starają się tutaj na bieżąco o jakichś niuansach informować, jakichś nielogicznych combosach etc.
@Vasek: Nie mówię, że blizzard #!$%@? i w ogóle p2w ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzieś tam kiedyś tłumaczyli, że nie piszą szczegółowych patch notesów, bo zmian jest pierdyliard i nikt tego nie czyta. No cóż, ja bym chętnie poczytał zamiast dowiadywać się czegoś po fakcie.
@ZwyklyMarcin: No, tak samo jest chocby z kolejnoscia aktywacji agoni, sam nawet nie tak dawno dopiero sie o tym dowiedzialem, choc gram juz dosc dlugo. Zanim gdzies natrafilem na ta informacje, bylem czasem dosc zdezorientowany, gdy np sylvanas nie zadzialala ;d
@Vasek: Moim zdaniem nie powinno to mieć miejsca. To tak jakby wyrzucić jakąś kartę która ma 4/4 zmniejszyć jej atak do 1/4 a shadowflame na niej dalej wali po 4. Myślę, że to błąd który powinien być naprawiony.
@krasecz: To nie jest błąd, bo mechanika C'thuna jest unikatowa. Zrobiłbym wpis o tym dla tych 10 ludzi, ale będzie, że zaśmiecam tag, i tak dużo tu moich pseudo mądrości. :v