Wpis z mikrobloga

@sspiderr: ja tam zawsze popierałem jego "donoszenie". Bo jechał patologię i robił to co należy. Nie rozumiem do końca czemu się tak o te zdjęcia #!$%@? jak do nich pozował i wyraził zgodę. Z drugiej strony takie jechanie po wyglądzie jest słabe, ale gruszek sam się zapomniał i jechał innym na dosyć niskim poziomie. Sam trochę sobie zapracował bo wystarczyło dalej robić dobrą konfidencką robotę a nie szukać atencji.
  • Odpowiedz
@sspiderr:
Lel, tu nie chodzi o to że pulpet jest gruby (o tym było wiadomo od dawna), tylko o to że najpierw prowokował pewnego mirka, ten się #!$%@?ł i go zwyzywał, a Grucha go #!$%@?ł do jego pracodawcy.

  • Odpowiedz
@PuffinusGravis: A swojej wagi jest świadomy? ( )
@oficer-prowadzacy: Dojechał też z resztą trolli z nojropy sorka za nielewomyślne wrzuty. Plus wrzucał baity poniżej jakiekoklwiek poziomu na noszących "odzież patriotyczną". Zwyczajnie jak większość attentionwhore przedawkował robienie wokół siebie gównoburzy. Gównocontent raz na 2 miesiące by pewnie przeszedł, ale zechciał złotego strzału i się gówno rozlało.
  • Odpowiedz
Gruszka to jeden z bardziej świadomych swoich praw użytkowników tego zlewportalu. Sebixowe szczekanie tego nie zmieni


@PuffinusGravis: z takim wyglądem to nic dziwnego że takimi prawami się interesuje xDDD

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
  • Odpowiedz