Wpis z mikrobloga

@marysia-seidel: chodzi o to, że transakcje realizowane w dniu wczorajszym, pojawiły się rozliczone z dzisiejszą datą wg. czasu aliexpress i system naliczył 5% w sytuacji kiedy user nie przekroczył $500. Gdzieś coś nie zagrało. Możliwe, że po stronie ali a nie planetplus. Dla mnie ważna informacja, że obiecano nam sytuację wyprostować tak, aby rozliczono zakupy z uwaględnieniem naszej strefy czasowej. Dajmy im dzień/dwa na poprawkę.
@szymekk: cebulką zapachniało? 16 plnów będziesz miał do kieszonkowego jak kumplom z klasy przeniesiesz numery? / dam Ci szansę przeczytać cały regulamin portalu wierząc, że jednak uda Ci się poskładać literki w jasną spójną całość - mogę Cię potrzymać za rączkę w tej trudnej podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmo82: Bingo! całkowicie się z Tobą zgadzam! ale jechać na drugiego gościa to tylko @szymekk wie jak najlepiej wszak uczył się od śp kulczyka jak biznesy się robi - aż mnie mierzi. Spamują mnie przez takich troli, że coś nie działa mailami, ale przynajmniej trzymają rękę na pulsie i reagują.