Wpis z mikrobloga

Użyj rostbefu . I najlepiej skrój mięso a nie miel . Musisz miec noz zyletka , fiskars albo lepszy . Dodaj do smaku ciut oliwy sosu sojowego i chili . Jako dodatek uzyj szalotki , korniszonów a na tatar dodaj trochę kaparów i oczywiscie jajeczko ;)
@Ch-jogromPL: nie wiem . To znaczy nie uwazam tego za do konca normalne . Pewnego dnia nabralem obrzydzenia do miesa ktore nie jest jędrne i chłodne . Brzydzi mnie cos co jest smażone . Kiedys jadlem po kologramie miesa z piekarnika . Lubię eksperymenty w kuchni ale to jest dla mnie koniecznosc bo inaczej przeszedłbym na wegetarianizm . Caly czas szukam gatunków mięs ktore da się zjadać na surowo .
@Bialy_Mis: @b2_spirit: @LibertyHead:

Dwóch nie kuma, reszta w podobny sposób wyniszcza organizm.
Kandydatów do wspólnego dzielenia się metrażem, nie wybierałem specjalnie... lekarzem też nie jestem.
No ale bez jaj, żeby nie wiedzieć, co się przyjmuje rano najlepiej... a co wgl..
Surowe mięso?, pff hahahah, życzę powodzenia. Jeśli ktoś, rano zjada takie rzeczy jak tu z obrazka... albo jak Mirki wyżej, to naprawdę długo nie pożyjecie na takiej diecie...