Wpis z mikrobloga

Co? xDDDD

Po drodze do wysyłki towaru, mogą Państwo otrzymać jeszcze jakieś wiadomości od nas, ostatnią wiadomością będzie informacja o wysyłce towaru, wtedy będą Państwo poinformowani, że przesyłka do Państwa została wysłana.



#allegro #heheszki #januszereklamy #maslomaslane #( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy ma to sens?

  • Ma 23.8% (5)
  • Nie ma 52.4% (11)
  • Jestem #<a href="#wacik">wacik</a> sprawdzam 23.8% (5)

Oddanych głosów: 21

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PROŚBA:

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą, aby po zakończeniu transakcji ocenić naszą transakcję na Allegro, będziemy wdzięczni za każdą ocenę "5.0", bardzo nam to pomoże w przyszłości. Prosimy również o wystawienie komentarzy, za każdy komentarz pozytywny serdecznie dziękujemy. W przypadku niezadowolenia z transakcji prosimy o kontakt, aby nie wystawiać komentarzy negatywnych oraz neutralnych. Z góry serdecznie Państwu dziękujemy.
  • Odpowiedz
@xaoc: Po drodze możesz otrzymać informację, ze towar jest skompletowany i przygotowany do wysyłki, możesz otrzymać wiadomość, że złożono zamówienie kuriera razem z numerem nadania a dopiero jak kurier odbierze, to że towar został wysłany. Niektóre firmy uformują o każdym etapie, taki komunikat wysyłany jest przez system sprzedaży stosowany w firmie.
  • Odpowiedz
@taktoto: xD Chodzi mi o sposób pisania:
1. (...)mogą otrzymać jeszcze >jakieś< (...) po co to słowo
2. Ostatnią wiadomością będzie informacja o wysyłce
Po co pisać, że ostatnią wiadomością będzie informacja o wysyłce. Chyba jak będzie wiadomość o wysyłce (po co słowo informacja) to chyba będę wiedział, że jest o wysyłce. A jak się pomylą i napiszą do mnie coś jeszcze to już ostatnią wiadomością nie będzie wiadomość o
  • Odpowiedz
@xaoc: Nawet nie wiesz jacy ludzie potrafią być zrąbani na allegro. Ty przeczytasz, ze zrozumieniem, ale masa osób na drugi dzień po mailu, że towar jest przygotowywany do wysyłki potrafi się awanturować, że kuriera jeszcze u nich nie było. Rakotwórcy z olx kupują też na allegro niestety.
  • Odpowiedz