Wpis z mikrobloga

Wykopowicze jestem z wami od 7 lat i nie sądziłem, że kiedyś ta chwila nadejdzie, ale muszę was poprosić o ogromną przysługę.

Mojemu tacie, który wraz z 3 kolegami prowadzi mała firmę budowlaną skradziono auto na jednym z osiedli w Berlinie Schonefeld. Do kradzieży doszło w nocy z 21 na 22.04. W aucie znajdowały się specjalistyczne narzędzia o bardzo dużej wartości, GPS oraz bardzo ważne dokumenty.

Niektóre z narzędzi: niwelator Hilti, piła tarczowa (akumulatorowa) Hilti, 2x wkrętarko zakrętarka Hilti i Makita, wyrzynarka Makita, nitownica WURT, szlifierka Bosch duża i mała, pistolet do blachy Hilti.

Wiem, że minęła już prawie doba, ale dopiero teraz mogłem o tym napisać. Kradzież została natychmiast zgłoszona do lokalnej jak i polskiej policji.

Wiem, że to poza jurysdykcją #csiwykop, ale chłopaki czynili już takie cuda, że warto spróbować, a poza tym co mam do stracenia? Jest to jedyny sposób oprócz słów otuchy w jaki mogę pomóc mojemu tacie, który wiem jak cholernie ciężko pracuje i jakby tego było mało, zaledwie kilka miesięcy temu odbił się z finansowego dołka.

Istnieje także podejrzenie, że złodziejami byli Polacy (i bynajmniej nie chodzi tu o stereotypy) zatem mogli chcieć przekroczyć granicę niemiecko-polską.

Proszę was jedynie o to, żebyście zapamiętali to autko: Volkswagen Bus T5 2009 Charakterystyczny znak to białe wgniecenie, kropka nad prawym kołem,między migaczem a światłem. Nr rejestracyjny SC 1081P.

Jakakolwiek informacja jest na wagę złota. O nagrodzie nie wspominam, ale mój tata jest bardzo wdzięcznym i bezinteresownym człowiekiem, więc na pewno się odwdzięczy.

Poniżej zamieszczam linki do pozostałych zdjęć.

http://imgur.com/KKZa78F
mordechay - Wykopowicze jestem z wami od 7 lat i nie sądziłem, że kiedyś ta chwila na...

źródło: comment_rCY5W2rr5bMPkZPxJmtXkmbnZ6b2qTMO.jpg

Pobierz
  • 16