Wpis z mikrobloga

https://alfa.szkola.pl/kurs-spawacza/cennik/
Pytanie do państwa od #spawanie
Tutaj nauczenie się wszystkich 3 modułów danej metody to koszt 7-10 tys., certyfikat jednak międzynarodowy. Czy cena za tego typu kurs to w tych granicach jest normą?
Co do samych metod- są jakieś najpopularniejsze, czy raczej bywa to różnie? Czy spawacz z opanowaną jedną metodą raczej nie ma szans na dobrą robotę, czy to w zupełności wystarczy?
Jeśli nie zadałem jakiegoś istotnego pytania, które nie przyszło mi do głowy, a powinienem zadać, to dzięki też za odpowiedź nań.
  • 6
@STA1KERpl: też tam robiłem kurs, powiem ci tak ciąg za język aby P. Bogdan aby pokazywał ci jak najwięcej. Wiem że przy kolejnym module np. II i III jest 50 procent rabatu, taka ja mówi kolega wyżej jest z noclegami. Najłatwiejszą jest mag więc na niej się skup.
@STA1KERpl: a jeszcze mi się przypomniało co innego moduły IS Gliwice ( tak nawiasem mówiąc gówno warte) a co innego TUV respektowany wszędzie, to nie zmienia faktu ze niezależnie gdzie złożysz papiery i jakie one będą próbka na początek to podstawa.
@szirju125: masz na myśli, że mogę przyjść nawet bez niczego i tylko mówić, że ogarniam, a oni dadzą próbki i sie okaże?
Czy bez papieru nie ma co szukać roboty?
I jak duży wpływ na "sprzedaż siebie" mają zaliczone kursy u pracodawców?
1.powiem ci tak. Wszytko zależy od tego do kogo pójdziesz jeśli będzie to firma produkująca taczki oraz słupki ogrodzenia to podejrzewam ze zwykły mag pachwina ci wystarczy bo będziesz musiał szybko #!$%@?ć nie liczy się tak jakość jak ilość. Podstawowy kurs musisz mieć skończony, a od ciebie zależy czy skończysz na pachwinie czy pojedziesz wyżej. No nie oszukujmy się jeśli nigdy nie spawałeś lub spawałeś tylko w domu to jesteś na początku